şükela:  tümü | bugün
 • sacma muduru ve mantiga uymayan kurallariyla insani bezdiren, giyimine ku$amina, b.kuna pusurugune kabahat bulan bo$ okul.
 • ilkokulumdu. ben severdim. guzel arkadaslarim, sert ama iyi mine ogretmen vardi. bitireli 10 yil olmus be.

  edit: zikim 16 yıl olmuş...
 • bilgisayarlı yoklama sistemine ilk geçen (ne gerek vardıysa), bahçesi büyük, her bitkinin altında latince ismi yazan, kantini güzel, öğrencilerini yüzmeye tenise filan eğitsel amaçlı götüren okul. gereksiz katı disiplinleri vardı, yok dize kadar beyaz corap giyilcek yok gomleğin icine boğazlı penye giyilmiycek... ama eğitimi gayet iyiydi. özellikle ingilizce ve matematikte birçok yabancı dil eğitimli liseye taş cıkartırdı. ilkokuldan itibaren mini öğrencilere "ışık ruhu" aşılamayı kasan okul.
  mezun olalı 6 yıl oluyo nerdeyse o yuzden şimdiki halini bilemeyecem. ciks dolmuş mertlik bozulmuş diyolar. bu arada diplomamı mr. campbell'dan almak istiyodum, bir sene erken ayrıldı olmadı.....
 • tam zamanında kurtuldugum lisem.universite kısmı acılmadan gayet kaliteli bir egitim veren ,universite acıldıktan sonra tum iyi hocaları kaybeden, her gelen yeni yılda ogrencilerin lackalastıgı, oss basarılarının dustugu okul. formasının barbour mont, buffalo bot, lakost canta yapılması gereken okul.yine de insan mezun olunca bir cok turk ozel okuluna gore daha kaliteli oldugunu goruyor. %99 u tiki olan ögrencilerinden baska %1 de olsa kaliteli ogrenci bulmak ta mumkun.
 • valla yazık. bizim zamanımızda en fazla su savaşı yapılır üst baş, tuvaletler ve bahçe batırılırdı. okul radyosu filan vardı. bir zamanlar öğrenci lockerlarının olduğu (sonra dolaplar koridorlara taşındı) odalarda öpüşülen, ve hademeler tarafından acımadan ispiyonlanılan, disiplinlik olunan ve zaten öksürsen disipline gidilen okul.
 • "yüzyıllık kuralları siz mi değiştirceeeniiiz??" diye yırtınan cırtlak sesli mantık özürlü hocalarla dolu olan, istanbul'daki en güzel kampüslerden birine sahip olmasına rağmen insanda tiksinti yaratmayı her nasılsa başarabilen okul...
  öğrencilerinin %99.99'unun beyinsiz tikilerin oluşturduğu okul...
  hocalarının uzmanlık alanlarında onlardan fazla şey bildiğini anladıktan sonra içindeki ufacık saygı kırıntısını da kaybettiğin okul...
  hiç özlemiyeceğimi söylediğimde insanların uzaylıymışım gibi bakmalarına sebep olan okul...
  hakkaten özlemiycem ama...
 • mezun olduktan sonra çok özlenilen, iyi dostlar -bir o kadar da düşman- kazandıran, tuvalette sigara içmenin zevkini tattıran bitanecik okul.
 • tikiler diyari
  (bkz: istisna kayidegi bozmaz)
 • melda cemal diye bir ingilizce hocasi vardir furby ye benzeyen.