şükela:  tümü | bugün
  • teknik aksaklıklardan dolayı yaklaşık 5 yıl boyunca sevgili kaldığımız ancak şu an ayrı olduğumuz eski sevgilim. kendisi bahçeli'ye gidiyorum diyerek istanbul'a hicret etmiş, show tv'de geçirdiği 2 yıllık stajın ardından bugünlerde kendisini kanal b istanbul muhabiri olarak bulmuştur. en sevdiği replik "köprü'deki çalışmanın keyfini yine çocuklar çıkardı" olup hızını alamadığı akşamlarda evde bile anons çekmeye devam etmektedir.

    (bkz: hot prospect for the future)
  • gece geç saatlerde kanal b haber bültenini izlememin yegane sebebidir aybala girgeç. aybala girgeç artık bizim gibiler için bir ihtiyaçtan da öte, hayatımızın bir parçasıdır. gecenin ikisinde açtığımız gazozun kaçan gazı, o iğrenç peynirli doritos'un peyniridir.

    aybala girgeç, istanbul'dan bildirdi.
  • bugünkü kanal b sabah haberlerinde dikkatimi çeken spiker. güzelliği, anlatımı, jest ve mimikleriyle istanbul'un yoğun gündemini sonuna kadar dinlememi sağladı. ayrıca alfa bir yanı da yok değil, insan kendisinin içinden bir nevşin mengü çıkar mı diye düşünmeden edemiyor.
  • yanılmıyorsam kendisi koyu bir sagopa hayranıydı. hatta bizegoreaile.com diye bir site vardı. orada üyeligi vardı. o dönemler msn vardı. ( evet çocuklar biz msn görmüş nesiliz.) orda arkadaşımdı. yooo yanılıyo olamam. ve ankara'lıydı.