• aha birinin ilk entrylerinden biri olcam. heyecanlıyım çekilin;

bu kız yürür ama biraz. yukarıda da bahsedilmiş reklamdaki sesi şarkıdan güzel. ben reklamcı olsam bu kızın sesini kullanırdım.

şuan her yerden rapçiler ve yeni nesil şımarık sesli, hafif seksili kadınlar pompalanıyor.(hanımefendinin fotoğraflarına henüz bakamadım) bu furya biter de tutunabilirse devamı gelecek. kalıcı işler lazım. şimdi bir daha dinleyeceğim. sonra tipine bakacağım.

tekrar sesine dönecek olursak;
    sesi masal gibi geliyor. valla bişeyler söyledi ama bulutlar falan uçuyordu anlayamadım. sözleri dinlemeye gerek duymadım da diyebilirim. tınısı çok güzel. yürüsün bakalım. ışığı parlak olsun.
  • bu kız alır gider. başka hayatlarda
    ayrıca soy ismi "pocan" değil "poçan".
  • deniz tekin'in daha tiz sesli olanı. özgünlük yakalamak istiyorsa müzikaliteye daha fazla önem göstermeli. sadece bir gitar solosundan ibaret olursa yerinde saymaya devam eder.
  • başarılı coverlara sahip soundcloud kişisi.

https://www.soundcloud.com/aybukepocan

"kal anlatırım" sanırım tek bestesi. yenileri için beklemedeyiz.
  • dedim merhaba albümünü spotify’da bulabileceğiniz kişi.

böyle seslere ihtiyacımız var. kendisi doğal olarak deniz tekin ile kıyaslanmakta ben bunu yanlış buluyorum, aybüke’nin yeri ayrı olmalı deniz’in yeri ayrı olmalı.

başarılı işler yapmasını diliyorum buradan.

hemen gelen edit: kendisi platonik takılıyor kanımca onu gerçekçi romantizme davet ediyorum birazcık.
  • şu şarkısını bana 5 yaşındaki yeğenim geçen günlerde önerdi. lan var ya içimden sevgi fışkırıyor.
  • kumsalda şarkısı ile bize cranberriesi anımsatan alternatif rockçı.
  • deniz tekin'in "cover"ı gibi.başarılı olacağına inanıyorum ama biraz özgün olması lazım.
  • spotify reklamında "merhaba ben aybüke poçan" deyişi çok tatlı olan ses sanatçısı.
hesabın var mı? giriş yap