şükela:  tümü | bugün soru sor
 • atanmıştı, hayallerim gerçek oldu diye düşünüyordu.hain terör aldı hayallerini elinden.

  yıllar önce neşe alten'i 21 yaşında, aybüke'yi 22 yaşında aldı terör.
 • pkklı teröristlerin katlettiği 22 yaşında gencecik müzik öğretmenimiz.
 • batman'da teröristler tarafından şehit edilmiş gencecik öğretmen. sözlükte şimdiye kadar başlığı bile açılmamıştır.

  sözlükte de türevlerinden bir çoğunu bulabileceğiniz kürtçü şerefsizler tarafından öldürülmüştür. elbet zamanı gelince hepinizden hesabı tek tek sorulur.

  https://pbs.twimg.com/media/db4wnq8xcaetbdf.jpg

  http://www.yenicaggazetesi.com.tr/…irdi-165504h.htm

  (bkz: 9 haziran 2017 şırnak saldırısı)
 • kırmızı fuları olmadığı için ölümü ilgi çekmeyen genç kardeşimiz.
 • türk halkının televizyondan, ıvır zıvır meşgalelerden kafasını kaldırıp bakmaya bile tenezzül buyurmayacağı, 2 gün ah vah edip, sonra unutacağı yüzlerce eğitim şehidinden biri daha.

  hal böyleyken, bakanlığından, içi kıvıl kıvıl terörist kaynayan sendikalarından fazlasını beklememek lazım.

  (bkz: pkk'nın şehit ettiği öğretmenler)
 • yine gencecik ve gözleri gülen bir insanın hayalleri, hayatı, gülümsemesi çalındı.
 • pkk'nın hayatını aldığı, gençliğini çaldığı öğretmen. iki yüzlü ekşiciler öğretmenin sadece ne kadar çok maaş aldıkları, ne kadar çok tatil yaptıkları, ne kadar değersiz olduklarıyla ilgilendikleri için 22 yaşında daha 1 senesini doldurmamışken hain orospu çocukları tarafından öldürülmesine ses çıkarmaz, ilgilenmezler. özgürlük savunucusu imajı altında elinde silahla dağa çıkıp ölseydi daha çok dikkat çekerdi.

  gencecik yaşlarımızda memleket, millet için batı-doğu, 3 yıl- 6 yıl, sözleşmeli-kadrolu demeden her yere göreve gidiyoruz. bunca zorluğa rağmen ülkede değer görmeyen tek insanlar öğretmenler oluyor.

  atama bekleyen bir öğretmen olarak giden gençliğine mi, geride kalanlarına mı, seni koruyamayan devlete mi, ne zorluklarla atandığın görevini yapamayacak olmana mı üzüleyim bilemiyorum. mekanın cennet olsun.

  ..

  düzeltme1: ek. katılmak isteyenler için yarın batman'da resmi tören yapılacağı, pazar günü öğle namazından sonra çorum-osmancık'ta defnedileceği bilgisi öğretmen gruplarında paylaşılıyor. ...

  düzeltme2: ek. batman öğretmenevi'nde gerçekleşen törende okul müdürünün açıklamaları,

  "okul müdürü ışık, "müzik atölyemizi genişleten ve kendi imkanlarıyla müzik aletleri kazandıran aybüke hocanın, eğitim yuvamıza emeği çok büyük. her maaş aldığında atölyeye mutlaka bir enstrüman, bir cihaz alıyordu. ilk etapta adını müzik atölyesine vereceğiz. ardından il ve ilçe yöneticilerimizin onayı doğrultusunda aybüke hocanın adını okulumuza vermek istiyoruz. bu konuda ilçe halkı ile velilerin de desteği isteği var" dedi."

  düzeltme 3: ek. daha 3 gün önce bahçesinde yürüdüğü, sınıflarında ders anlattığı, sesiyle koridorları çınlattığı bu okul şimdi adıyla anılıyor. adını okula vermek ivedilikle gerçekleşirken katillerini bulmak belki mümkün bile olmayacak.

  `ölecek miyim tam da söyleyecek çağımda,
  söylenmedik sözlerin hasreti dudağımda.`
  n.f.k.
 • ölümüne üzülmek yerine yine birilerine sallanarak anılan genç öğretmen. insanlar acılarını bile yaşayamıyor birilerine sövmeden.

  ailesine güç diliyorum. zira tüm kanallar da verse, ekside 1k entry de alsa 3 gün sonra herkes unutacak.

  edit: imla
 • tekrar tekrar milletim adına utanmamı sağlamış öğretmendir. türk toplumu ne ki sözlük ne olsun...

  çoktan ümidi kestik bu milletten. "göte su kaçınca oruç bozuluyor mu?", "kütük ağlıyor mu?" ondan bahset sen! yoksa gencecik bir kadın öğretmenin hayatı gitmiş gitmemiş kimin umrunda...
 • halk için savaştığını iddia edip, halk için çalışan mühendisleri, öğretmenleri, doktorları öldüren pkk terör örgütünün katlettiği nice öğretmenimizden biri. allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin.