şükela:  tümü | bugün
 • bu akşam behzat ç. adlı dizide şule karakteriyle seyrettiğimiz sevimli şahıs.

  deviantart sayfası: http://jazzrail.deviantart.com/
 • behzat ç.'de daimi oyuncu olacak zannedersem jenerikte falan geçiyo adı.
 • behzat ç. isimli angara dizisinde görünce eklemek istedim buraya: deviantart'ta favorilere ekle yaptığım tek çalışmanın sahibi arkadaş. bunun nedeni benim de sahip olduğum ekipman kullanılarak ortaya güzel bir iş çıkarılması değil tabi sadece; kızın çok acayip çekici bir havası var.
  (evet, şu medyayı kullanarak da bu şekilde yazdım ya sonunda birisine; tebrik ediyorum emeği geçen kişi ve kurumları.)
  -----
  yillar sonra gelen edit: (bkz: #30221106)
  ikinci edit: #34093194
 • geçen hafta itibariyle kendisini "uğruna oturup tv'de türk dizisi izlenilen hatunlar" ve oynadığı diziyi de "tek bir kız için izlenen türk dizileri" listelerime aldım.
 • fotoğraf makinesi elinde tanıdığımda boş ver bu işleri model ol oyuncu ol demiştim ona. o ise ısrarla işin mutfağı diyordu. sonunda benden bağımsız da olsa sözümü dinleyip oyuncu oldu. iyi de rol yapıyor.

  ve kendisi her şeye rağmen güzel fotoğraflar da çeker. oyuncu deyip geçmeyelim o yüzden.

  tanımı da yapayım son olarak her şey usülüne uygun olsun: oyuncu, model, fotoğrafçı -bitirdi mi bilmiyorum- moda tasarımcısı ve o ne kadar sevmese de bir gün endüstri mühendisi.

  ha bir de kendisinin kendisi kadar sevimli iki kankası vardır ki onlardan bahsetmeden geçemem ayşe keser beni sonra *
 • şişeden şarap içişine gurban olduğum.
  not: abartıyorum evet.
 • başak gürbüz derman ile beraber birçok güzel çalışmaya imza atmış fotoğrafçı. kendisi hem model olarak, hem de makinanın arkasında süper işler çıkarıyor. kafası farklı çalışıyor.
 • disko kralında arz-ı endam ederek, bizleri sevindirmiş kişidir. her ne kadar çok fazla konuşmasa da, varlığıyla, sevimliliği ile (ki sesi de çok ama çok sevimli program boyunca soru sorsunlar diye bekledim, olmadı ben arayıp sırf konuşması için saçmalayacaktım lakin okan herifleri almıyor telefonla programa) mutlu etmiştir beni. bu arada gözden kaçmadı benle beraber baya aşık olan olmuş * dağılın uleyn!!

  ek-1: zamanın ötesine geçmişiz hemen. neyse olsun varsın. nazarlık olarak saklayacağım.
  ek-2: zamanın ötesinden geri gelmişiz.
  ek-3: bir geliyor bir gidiyor durduramıyoruz*
 • iyi bir oyuncu olduğunu, başarısını her hafta görüyor ve takdir ediyorduk ama bu gece disko kralındaki tavrı ile, kibarlığı, duruluğu ile de sevgimizi katladı. hanımefendilik tacını taktı.