şükela:  tümü | bugün
  • miss turkey 2009 finalistlerinden. 1987 izmir doğumlu. yarışmaya katıldığı için hemşire olarak çalıştığı hastaneden (zeynep kamil kadın ve çocuk hastalıkları eğitim ve araştırma hastanesi) kovuldu.

ukte*
  • showmax te ''ayça ile her çarşamba'' adlı programın sunucusu. yakından görmüş birisi olarak, ortalama güzelliğe sahip çok sıradan bir tipi olduğunu söyleyebilirim.
  • 1987 izmir doğumludur.
  • çok çok çok yakından tanıyan birisi olarak türkiyenin en zor ve çakallarla dolu sektöründe bulunduğu her yere ve yaptığı başarılı her işe tırnaklarıyla kazıyarak ve çalışarak geldiğini söyleyebilirim. polyana değildir ama dürüsttür ve işini tam yapar. sırası geldimi lafını hak edene söyler. şu an sektörde zarafet ve modellik eğitimlerinde işini en iyi yapan ve tecrübeli eğitmendir. sektöre bir çok insan kazandırmıştır. ülkemizde eleştiri kolaydır ancak iyi yapılan işleri övmek genelde pek görülmez. bu entry bir istisna olsun bari çünkü biraz sivrilen her insana çamur atmak milli sporumuzdur.

eksiklikleri ve hataları yok mudur tabii ki hepimiz gibi vardır ancak eğer kurumsal imaj,zarafet ve modellik eğitimleri konusunda kendinize gerçekten güvenilir,sizi havada kazıklamayacak ve bir yerlere gelmeniz için çabalayacak bir eğitmen arıyorsanız buldunuz diyebilirim.

reklam diyorsanız reklamlar bitti şimdi isteyen eleştiriye ve tanımadan yorum yazmaya devam edebilir.

ayça kuru akademi sitesi
  • bir bayanın güzel olduğu kadar zeki olduğunun örneği. kendini yetiştirmiş.
    youtube video eğitim sayfasında diksiyon dersleri verirken rastladım. (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=o-z3qh0p_iq)
    sen ve ben dili için (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=2bo8g_dw1fs)
  • televizyonlarda, youtube kanallarinda nezaket dersleri veren bir arkadas. fakat ozellikle sofra adabi konusundaki tavsiyelerinin elle tutulur bir kismi yanlis. kendisine biraz daha adab-i muaseret kitabi okumasini, yok eger okumamanin bir sey kaybettirmedigi insanlardansa youtube'a girip biraz yerli ve yabanci sofra adabi kanallarini gezmesini tavsiye ederim. para verip yanlis seyler ogrenen ogrencilerine acidim. kendilerine baska bir okul secsinler. mesela ayni konularda konusan gokhan dumanli diye biri var, hanim kizimizdan cok daha bilgili.
  • anonim ve okur bazı sözlük yazarlarının tanımadan ve bilmeden hakkında "öğrencilerine acıyorum" türü yorumlar yapıp kendisine lafta "adabı muaşeret" öğretmeye ve üstüne başka eğitimcilerin reklamını yapmaya çalıştığı güzel insandır ayça kuru. türkiye'de başkasını kötülemeden sadece kendi işimizle uğraşmayı bir öğrenebilsek her şey güzel olacak.
  • meyve veren ağaçtır kendisi ve haliyle taşlanıyor arkadaş. türkiye'de uluslararası bir proje yapıyorsun, herkesin tam da ihtiyaç olduğu konuda hem de. gelmişler seni gene acımasızca eleştirebiliyorlar. ben geçtiğimiz günlerde katıldığım sofra adabi eğitiminden ziyadesiyle memnun kaldım. hatta çelişkice olduğum bir kac konuyu sa google babaya sorarak teyit ettim. hurafelere kulak asmayın derim, ha güven problemi yaşıyorsanız da kendisinden eğitim almış kişilere, firmalara bir bakın ve ona göre kararınızı verin.
  • "keşke milletçe birkaç ders alabilsek" dedirten, günümüzde ne yazık ki gereksiz ve sakil bulunan görgü kurallarını kazandırmayı düstur edinen güzel ve zarif kadındır. kurumunda bizzat kendisinden ders alınabileceği gibi, youtube'daki videolarından da pek çok faydalı bilgiler edinilebilir. adab-ı muaşeret denince aklımıza gelen katı hocaların yerini böyle yapıcı ve nazik eğitmenlerin alması hoş bir gelişmedir fikrimce. kurum bünyesinde sadece görgü kuralları değil, modellik, sunuculuk ve fotomodellik eğitimleri de verilmektedir.
    buradan inceleyebilirsiniz