şükela:  tümü | bugün
  • 2001 doğumlu, eskişehirli, harika sesli, müthiş coverlar yapan bir arkadaşımız.
    çalışmalarından bazıları:

ne farkeder
    koca yaşlı şişko dünya
    müzik kutusu
  • abi bu kız bana connectedan yazmıştı. daha o zaman youtube kanalını yeni açmıştı, çömezdi. yanlış hatırlamıyorsam fen lisesinde okuyor, kafası çalışan bir kız.
    birazda sıkıntıları vardı. bu yuzden cok karamsar konuşurdu. umarım şu an iyidir.
    keşfet fm kanalında görünce şaşırdım baya.
    hatırlıyorum kendini yayma çabasındaydı. arkadaşlarına dinlet beni, kanalımı arkadaşlarına öner.
    popüler olma cabası..
    iyi kız, tatlı kız baya hırslı ama cok yapmacık sese sahip bence. şarkıdaki duyguyu aktaramıyor. yani sesini begenmiyorum pek. o aralar konuşurken bunu ona söylememiştim..hevesini kırmak istemediğimden sanırım.
    neyse sonra zaten kavga etmiştik bunla. senden bir cacık olmaz demiştim sanırım. sinir etmişti bir konuda ama hatırlamıyorum nedenini.
    sonunda başarmış. ismini hemen hemen duyarabilmiş.
    yolu açık olsun.
  • amatör cover yapan birisi. sesi hoşuma gitti.

ayça özefe - nazende sevgilim
  • çok yukarıdan atacak olabilirimfakat bu başlıktaysan zaten aynı duyguları paylaşacağını düşünüyorum.

bu kızın sesi beni rahatlatıyor, bana huzur veriyor, tüm gün ve gece söylesin bana lütfen, gık demeyeceğim.

iyi ki var
  • ahmet kaya'nın kendine iyi bak şarkısını öyle sanıyorum ki ahmet kaya kadar etkili söylüyor.

o ne duru, ne hoş bir ses yahu. mayhoş oldum dinlerken..
  • (bkz: geliyor, gelmekte olan)

deniz tekin, kalben'in rahatlatıcı ses rengini sevenleri kendisine bağlayabilecek genç bir arkadaşımız. şansının dönmesini temenni ediyorum. buralar değerlenir.

https://www.youtube.com/watch?v=elp7tjitsjk
  • buraları okuyorsa tanışıp karşılıklık kahve içmek istediğim hanım kızımızdır.

o ne etkili şarkı söylemektir be... helal olsun.