1. aktuel editoruymus ve picus'tanmis kendileri.. guzel yazilar.. saglam roportajlar.. kim ben de merak ediyorum aslina bakarsaniz..

  google'ye baktim az once.. cay eksperligi 2. ogretim okuyan (okumus?) bi aycan saroğlu buldum.. o mu ki?
  http://www.rizemyo.ktu.edu.tr/…yeksperligi2gece.htm

  bi de kahve fallari konusunda uzmanmis..
  paul gray'in kültürler arasında bir köprü'sünü cevirmis..
 2. aktüel'den önce gezi dergisi'nde çalışmış, pek yavan olacak ama, çok güzel saçları ve işlek bir gülümsemesi olan bir bayandı.
 3. deneyimli bir gazeteci.en yakın arkadaşı gülenay börekçi.yapaylıkktan nefret ediyor.ruhsallık onu gizemli kılıyor.sevdiklerini şiddetli bir şekilde seviyor.pırıltılı birisi. önümüzdeki yıllarda daha iyi bir yerde olacağını düşündüğüm gazeteci.
 4. kendisine al pacino'nun telefon numarasını satıp, bütçe fazlası yarattım.
  en kötü ihtimalle bir honda cbr 600f alırım..
 5. http://twitter.com/#!/aycelina twitter'ı budur efendim. astroloji ile yakından ilgilir. bir de yanlış anımsamıyorsam sabah gazetesi için elif hece öztürk ile yaptığı bir röportaj vardır, netten araştırın bir okuyun. acayip.
 6. hecelerin efendisi diye lanse edilen ben (mütevazıyım , ben demiyorum, kediler öyle diyor), seni anlatmak ve burada aramızda o kendiliğinden gelişen sevgi bağını ( bu dünyaya göre fazla), ölümsüzleştirmek adına bir kaç kelam etmek istedim, lakin öyle çoğalmışsın ki bende, birini yazsam, ikinin hatrı kalacak, ikiyi yazsam üçün hatrı.
  zaman daralıyor, her an yolculuk olabilir, gidenlerden ve kalanlardan hangisi olur bilinmez, bir tek seni bana ekleyeceğim.

  (bkz: aycan aşkım saroğlu)

aycan saroğlu hakkında bilgi verin