• yoksulluk sınırının az üstünde gelire sahip erkektir.
  • bes yıl üstü kendini iyi yetiştirmiş bankacılar bu parayı kazanıyor.
  • otuz bin tl nin ne değeri kaldı ki
  • aylık geliri 1600 dolar olan erkektir. amerika'daki en vasıfsız işleri yapanların aldığı ücreti ancak alıyordur. tabii ki türkiye şartlarında iyi paradır.
  • gelir vergisi ile birlikte şuan 23k alıyordur.
  • 2 3 seneye bütün erkekler yani
  • yazılımcı değilim, tüccarım aylık +30k üstünde kazanıyorum. ancak kolay değil. çok büyük riskler alarak, ateşten gömlekler giyiyorum maalesef
  • ev - araba gibi temel şeyleri yoksa ölene kadar çalışmaya devam edicek tayfadır heleki genç ise..
  • eğer bir çalışansa, çalışmaktan sosyalleşmeye zaman bulamayan ve hayatı iş ev arasında geçen insandır.
  • başlığın açılma tarihi çok eski sandım önce entry tarihlerini kontrol ettim sonra acaba aylık değil de haftalık 30k mı yazıyordu diye kontrol ettim, 30k kazanmak bu devirde çok yaygın zaten 10 senedir çalışılan kariyer mesleklerde 30k'ya yakın veya onu geçen miktarlar kazanılıyor.

beni 100k şaşırtıyor mesela apartmana yeni biri taşınıyor adam bir yerde genel müdürmüş maaşı primler birlikte bu kadar diye düşünülüyor işte buna şaşırıyorum. hem başkasının işi riski sende değil, masrafın yok, malzeme, gider derdin yok hem de aylık gelirin 100k mükemmel bir durum cidden.

(ayrıca yukarıda plastik cerrah denilmiş plastik cerrahlar bu parayı haftada kazanıyor olmasın)
hesabın var mı? giriş yap