şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ne yapmaya çalıştığını anlamadığım kadındır. sanki biraz yokuş yapar gibi. neyse onu kitaplarıyla başbaşa bırakalım.
 • kadınları erkekleri kalıplaştırın aynen.

  kadın dediğin soru sormasın 2 bira içip hadi size gidelim desin. evde öpüşürken birden kucağınıza atlasın. sex sonrası kitaplığa gözü takılıp ayda kaç kitap okuyorsun. amaan bana ne gel hadi bir daha desin. ama mutfağa girince gordon ramsey olsun mk.

  erkek daha sıçık. ayda 123135 kitap okuyup eve gelirken çiçek/hediye ile gelsin. ayda 346356 euro kazansın. efsane temizlik yapsın mutfakta efsane olsun. hee ayrıca dışarı çıkarken eşinden/sevgilisinden izin alsın ama sana hesap sormasın çünkü o bir ibne.

  başlık açıcam zaten ekşi sözlük kadın kalıbı/ erkek kalıbı diye sayenizde. orada rahat rahat istediğinizi yazarsınız. istediğiniz gibi birini buldunuz mu? ben komisyon alırım. bu durumda ben ne oluyorum arabulucu/pezavenk. umrumda mı? sikimde değil.

  oh rahatladım gideyim 2 bira açıp soru sormayan kadın bulayım.

  not: şaka şaka ben evliyim. efsane soru soruyor. tam bir ik
 • 3 kitap ama saçma sapan aşklı edebi kitaplar değil.
 • "ayda bir kitap" diye cevap verebileceğim kadındır. kaldı ki bu oran bile türk halkının yüzde 99,9'undan fazla olduğu için bir açıdan kendimi pohpohluyorum. adettendir, kitap okuyan kızlar eqlesin. *
 • kitap var kitap var, bazısı içi dolu 2000 sf bazısı çıtır çerez, bazısı da okumaya değmez zaman israfı. bu kafadaki birine istediğinizi söyleyebilirsiniz farketmez.