1. hele bir babam ölsün ondan sonra sanat için soyunmayan namerttir demecini vermiş insan.filansız bir aktriste * benzemesi ise şaşılacak iş doğrusu
 2. efendi efendi orta karar bir oyuncu iken, mahallenin muhtarları ile üne kavuşan, ardından da havalara girip * "ben ülkedeki en iyi aktristim, ben bi yıldızım..." diye konuşup dünyanın kaprisini de yapınca, diziyi hazırlayan ekip tarafından yangına kurban edilen hatun kişi....
  akabinde birkaç dergide çıplak fotoğrafları çıktı ve unutuldu gitti...
 3. kurban bayramında tv'ye çıkıp "uyyyy derülerünüzü türk hava kurumu'na bağuşlayun da" demiş ve midemi bulandırmış insan.
 4. kathy bates gorunumlu bi aktrist. bernarda alba'nin evinde oynuyordu galiba.
  yangin ayse dizisi tutmayinca mahallenin muhtarlari dizisindeki gibi karadeniz kizi fadime karakteri eklenmisti diziye parasutle.
 5. önlenemez düşüşünün önüne memelerini açarak set çekmek istediyse de, gösterdiği ile kaldı.
 6. bir zamanların fadimesi idi. yani çoğumuz öyle tanımıştık. şimdi nerdedir, ne yapar? diye sorulan birisi olmuştur artık.
  zamanında verdiği çıplak pozlarla gündeme geldiğini hatırlıyorum, ama kalıcı bir gündem olmamıştır o da. yılların fadimesini, çıplak poz verirken görmek insanda dumur etkisi yaratmıştı tabii o vakitler.

  mahallenin muhtarları dizisinden ayrılıp, yangın ayşe gibi dandik ötesi bir dizide başrol oynamaya başlamıştı. ama dizi o kadar berbattı ki, belki 5 bölüm bile sürmedi. sonrası ise meçhul. fadime rolünden sonra gelen ünle "ne oldum delisi" olmuş bir oyuncuydu. fazla havalanınca sönüp gitti.