şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: zuhal olcay) gibi bir kadın..
    kibar ve zarif...
  • odun gibi kadin
    yok zamanda iş görürüm diyebilir
  • ben aydan şener ben de dünyadan hede esprisinin çıkış ismi kibarcik insan..(bkz: igrenc espriler)
  • inal ertekinde senelerce muzik ogretmenligi yapmis nezih senerin kizi. kendisi bir guzellik yarismasi da kazanmisti zamaninda.
  • mimik fukarası, soğuk görünümlü şahıs, tek izlenebilir işi, çalıkuşu'nda canlandırdığı feride olan insan.
  • huznun yuzu adli bir tv filminde hapisten cikip bir ressama modellik yapan gizemli kadin tipini oynuyordu.fena film degildi aslinda tv icin yapilmis olmasina ragmen.
  • gençliğinde* samanyolu'nun tv dizisi versiyonunda tolga savacı ile oynamıştı. güzellik kraliçesi olmasına rağmen kumpirlik* patates ifadelidir nedense.
  • yıllardır giyim tarzını değiştirmeyen sanatçı.
  • star için çekilmiş "sakin kasabanın kadını" adlı acaip bir tv filminde oynamışlığı vardır. dişi komando aydan emekli olur ve kafa dinlemek için sakin bir kasabaya yerleşir. ancak kasabada, aralarında bakkalın da bulunduğu bir sapık çetesi vardır. bu çete sakin sakin cinayetlerini işlerken günün birinde aydan'a ters yapar. aydan da yeminini bozar ve savaş baltasını gömdüğü yerden çıkartarak çeteye şöyle bir girişir. ayrıntısını tam hatırlayamıyorum fakat bu filmde bir de erkeğe tecavüz yahut ağzına verme gibisinden alışılmadık bir sahne vardır. star bu güzide diziyi ara sıra yayınlamaktadır, sırf bu sahnenin hatırına, denk gelirse seyrediniz, yapınız ediniz...