• türg seks döneminin unutulmaz ve en bildik seks makinası... göğüs dışarı, karın içeri, köt dışarı şeklinde yürüyüşü sembolleşen, bi sürü porno filmde, külotün üstünden zökmedii kadın bırakmayan, gudik bi artistir, yada öyle diyolar diye artistir. gereksizdir.
  • kıçını dışarı çıkararak yürümesi de akıllarda yer etmiştir, aslında sanırım onu tanımlayabilecek ve hatırlatabilecek en önemli özelliği de budur, tabii aslında kişisel imzaya dönüşmüş bir jesttir.

    ayrıca (bkz: astronot fehmi), (bkz: sipsi selim)
  • şu an itibariyle fırat, murat, kırat gibi ibrahim tatlises dizilerinde, yardımcı oyuncu olarak görünmekte we yeni, gür sakalıyla caka satmaktadır... dizi dışında da tatlıses'in "yanağı" olarak görünen aydemir abi'nin bulent kayabas isminde de bir kardeşi wardır, görülür.
  • super ultra komik filmleri vardir, lakin komedi amaciyla degil degil seks filmi olmasi amaciyla yapilanlardir bunlar. birgun bir nukleer patlama olur ve dunyadaki erkeklerin 1 i haric hicbirininki kalkmaz. aydemir akbas ertesi gun bir ofis acar ve ofisin disarisinda uzunca bir kuyruk olusur. olaylar daha da fazla pek gelismez.
  • türkiye yi bir dönem güldüren, güldürürken de düşündürmek yerine uyarmayı daha uygun gören komedi sanatçısı... daha önceden seks filmi babında setrettiğim bazıları cacık sever adlı filminin vcd sini aldım. adam komik adam be... en azından şimdiki stand-up çı tayfasından daha komik. 'tırışkadan mambo' lafına hala gülerim. bu laf tutsun diye filmin 50 yerinde söylemiş.
  • ibo yu cok seven ve bu sevgisini devamli gosteren(durun be hakaret icermemesi icin kasiyoruz burda) . suratini gorunce midem bir hos olur(hah burasi da oldu). ayrica komedi filmleri de aska susamislara* (belki bu gorunmez bakinizi gormezler) ve 0-6 yas grubuna hitap eder. biliyorum komik ve alakasiz bir hedef kitle yarattim ama bu boyle.