şükela:  tümü | bugün
 • konuşmayı bilmeden televizyona çıkmayı başarabilmiş bir başka itici tip. spor ajansı mıdır nedir, iki transfer haberi dinleyeyim derken bu adam olmayan türkçesiyle kulaklarımı kanattı. insan biraz derli toplu çıkar ekrana, o saç nedir ya? görüntü 0, konuşmayı bilmezler ama ne hikmetse televizyona çıkarlar.
 • aspor kanalina yorumcu olarak cikarttiklari turkce konusamayan comarlardan biri

  (bkz: taner karaman)
 • yakınları falan söylemiyordur belki, ama kafası imara açılmış orman arazisi gibi.

  aydın bayram / 3 köprü katliamı

  ya kazıt o saçları ya da 3 numara falan, baya kısalt lütfen. bu haline baktıkça alnından kafanın arkasına kadar elimle oyuncak araba süresim geliyor.

  öte yandan, dişe dokunur bir şey söylediğin olmadığı gibi diksiyonun da bozuk. normalde kamera önünde ya da mikrofon başında olmaman gerekirdi, ama şanslısın burası türkiye, star diye bir gazete olduğu gibi, aspor diye bir kanal da var ve tam sana göre. orada sabahtan akşama kadar "baktığın zaman" diyebilirsin, ben izlemiyorum zaten.

  insanları görünüşüne göre yargılamam ya da şöyle diyeyim, sadece görünüşüne göre yargılamam :) hatta mazluma, hor görülene destek olma eğilimindeyimdir, huyum kurusun. o yüzden, tv'ye çıkıp yorum yapmaya devam edeceksen en azından şu imajını düzeltmeni tavsiye ederim.
 • turkce konusmaktan aciz, kulak tirmalayan bir adam, diksiyon yerlerde, star gazetesi spor muduruymus, sasirdik mi hayir!
 • spor+ programında merve toy ve tayfun bayındır'ın yanına nasıl oldu da üçüncü bir isim oldu anlam veremediğim adam.

  bu tip adamlar türkiye'de nasıl oluyor da spor medyasının büyük bir bölümünü oluşturuyor cidden anlayamıyorum.
 • ekrana çıkmak için cebinden para ödediğini düşündüğüm ne idüğü belli olmayan bir tip. oğlum biz bu kadar mal bir sporsever miyiz bu adamı layık görüyorlar. yeminle omer üründül istiyorum ya. bana bunu söylettiniz daha size ne dim
 • ekran karşısında konuşamayan kişiler tv'ye çıkmamalı, işinde iyisindir belki kal arkaplanda
 • bu gereksizin başlığını ben açmışım. sonrasında açtığımı bile unutarak tekrardan buraya geldim. kötü şeyleri hafızanızdan daha erken çıkarırsınız ya, ben de entry'i girer girmez kafadan komple çıkarmışım muhtemelen. 1 sene oldu, yazın ekrana çıkartacak adam kalmayınca yine bu adamı görmeye başladım. yine kendimi tutamayıp, ayar oluyorum.

  sabah akşam sözlükteki yazarları yerden yere vuruyorum ama bu adamı gördükçe buradan random seçilen birinin ekran karşısında şu adamdan daha iyi olacağına dair inancım artıyor. utanmadan bu adamı her yaz ekrana çıkaran yöneticilere sormak lazım, cidden bu kadar mal mısınız lan? herif konuşmayı bilmiyor daha. aloo? konuşmayı bile bilmiyor diyorum.
 • cümle kuramayan spor müdürü.