şükela:  tümü | bugün
  • adı fetö darbesine karşı askeri öğrencilerden açıklama da geçen şehit. iddiaya göre eski harp okulu öğrencisidir.
  • kendisiyle tanışıklığım 2003'e dayanır. ağustos ayında ışıklar askeri lisesi'ne birlikte kayıt olduk. tüm devrelerimiz gibi yıllarca subay olma hedefiyle, yaşıtlarımız gençliğini yaşarken bir dizi eğitimlerden geçtik.

benim için yeri ayrıdır, aynı kısımlarda olmasak da ortak bir noktamız vardı; satranç.
    çok iyi satranç oynardı. daha ilk hafta yapılan turnuvada ilk 4'e kalanlardandık devrede, beni yarı finalde güzel yenmiş ve birinci olmuştu.

hazırlık sınıfı herkes için zorludur, daha 14 yaşında ayakta durmaya çalışırsın. hafta sonları dışarı çıkmadığımız zamanlarda, özellikle gazino ve internet merkezi de tadilattayken zaman geçirmenin en güzel yolu satrançtı bizim için. benim de en büyük hedefim her zaman aydın'ı yakalamaktı. zaten satranç geçmişimde övündüğüm iki andan biri turnuvada üst sınıfları yendiğim gün, diğeri de aydın'ı ilk yendiğim gündü. her şeye rağmen benden iyi olduğunu kabul ederdim hep.

o günleri düşündüğümde aklıma ilk gelen kişilerden biridir aydın. sonrasında aynı kaderi paylaşıp askeri okulu bırakmak zorunda kaldık. derslerine kefil olamam, ama asker olacak strateji ve zekaya son derece sahipti. fetö darbesine karşı askeri öğrencilerden açıklamada bahsedilen sıkıntıları çekti. hepimizden fazlası, ayrıldıktan sonra da kurtulamadı bu şerefsizlerin zulmünden. sivil halka yapılan saldırılarda hayatını kaybetmiş kardeşimiz.

buna sebep olanlara öfkem katlanarak artıyor, davalarında yüzlerine tükürmek boynumuzun borcudur.
  • başlığının açıldığına, unutturulmamasına sevindiğim, fetöcüler tarafından harp okulundan gönderilen ve bu hainler tarafından şehit edilen arkadaşım. seni beştepeye - ben de beştepe külliyesi denen yapıya karşıyım ama yüzlerce yıllık kadim türk devletini temsil eden yer orası- cumhurbaşkanı orada olmasa bile orayı müdafaa etmeye götüren asıl saikin cemaatçi orospu çocuklarının harp okullarında yaptığı haksızlıklar ve şerefsizlikler olduğunu biliyor ve seninle iftihar ediyoruz. ruhun şad olsun. sözlükte de cemaat denen orospu yapıyı ve cemaatçi piçleri hâlâ ve hâlâ savunan aq çocukları mevcut, allah hepsinin belasını versin.