şükela:  tümü | bugün soru sor
 • seiko'nun türkiye distüribütorü olan firma. ayrıca seiko'nun tek yetkili servisiymiş.
  (bkz: http://www.aydinsaat.com.tr/)
 • seiko, pulsar, dolce gabbana, gant, nike, lorus gibi unlu firmalarin saatlerini ithal eden firma.
  ayrica, mailorder yontemiyle kredi kartindan alisveris tutarinin alinabildiginden bihaber yetkili servisi var. illaki aps ile eve baglicaklar adami.
 • ben size geri donecegim sozunden sonra ses soluk cikmayan firma ayni zamanda**
 • saatimi tamir edip 35 ytl alan ama aslında tamir etmemiş firma. gene aynı problem devam ediyor.
 • merkezi tekfen tower'da bulunan, nike marka saatimin pilini değiştirmeyi beceren tek firma. çalışanlarının giydiği beyaz önlükler ve laboratuvara benzeyen çalışma ortamı insanı şaşırtır. saatimin pilini değiştirirken aynı zamanda ücretsiz olarak kayışını da değiştirmişlerdi.
 • türkiyede karşılaştığım az sayıda müşteri memnuniyeti odaklı firmadan biri, seiko 5 saati ücretsiz olarak günde günde 30 saniye ileri gider halden 15 günde bir 1 dakika geri kalır hale getirmeleri ise cabası.
 • müşteri memnuniyeti konusunda beni şaşırtacak derecede başarılı firma. alınmasının 22. ayında yani garantisinin bitimine sadece iki ay kala arıza ile gönderilen saati, tek bir soru bile sormadan anında iade almış ve değişiklik onayı vermiştir. şaşırtıcı olan nokta, oldukça basit ve düzeltilmesi halinde 2-3 ay saati sorunsuz kullanılabilecek hale getirecek bir arızadan bahsediyor olmamız. tamiratı yapıp, saati geri gönderip garantinin sonlanmasını rahatlıkla sağlayabilecekken bu yolu tercih etmeleri.

  bir çok diğer firma gibi, yok başına bir şey mi geldi, yok şu mu yok bu mu diye oyalama denemesinde bile bulunmadan, arıza ile yollanmasının üzerinden henüz 13 gün geçmişken iade faturası kesip yolladılar.
 • 3 hafta önce pil değişimi ve bakım için verdiğim, 10 senedir okyanuslarda (gemi kaptanlığı) çölde (libya, katar, dubai vb.), himalayaların tepesinde (pakistan, hindistan, afganistan) pil değişimi hariç tek bir arıza vermeden çalışan seiko model saatimi bozarak bana teslim eden firma. saatimi teslim alıp taktığım ikinci gün garipliği farkedip kronometre butonuna dokunduğumda buton elimde kaldı. bildiğin pimi ile beraber çıktı. gittim geri verdim tamir için. pimin bilmemneyi sıkışmamış falan bahaneler eşliğinde tamir edip geri verdiler. müşteri memnuniyeti güzel de, sikindirik bi pil değişimi ve bakım için 130 lira verip sorunsuz çalışan saatin parçası elinde kalınca insan sinirleniyor haliyle. bundan sonra tüm bakım için doğru eminönündeki gerçek saatçilere gidicem yine. tekfen tavırda cancanlı oif açmakla olmuyormuş bu işler.
 • 4 hafta önce pil değişimi ve bakım için verdiğim, 10 senedir gezegenler arası (uzay mekiği kaptanlığı) yolculuklarda radyasyon patlamaları, karadelikler demeden pil değişimi hariç tek bir arıza vermeden çalışan casio f-91w modeli saatimi bozarak bana teslim eden firma. saatimi teslim alıp taktığım ikinci gün her zamanki gibi kronometreyi 00:00:99'da durdurmak için butonuna dokunduğumda buton elimde kaldı. bildiğin pimi ile birlikte çıktı. gittim geri verdim tamir için. pimin bilmemneyi sıkışmamış falan bahaneler eşliğinde tamir edip geri verdiler. müşteri memnuniyeti güzel de, sikindirik bi pil değişimi ve bakım için 130 lira verip sorunsuz çalışan saatin parçası elinde kalınca insan sinirleniyor haliyle. bundan sonra tüm bakım için doğru eminönündeki gerçek saatçilere gidicem yine. tekfen tavırda cancanlı oif açmakla olmuyormuş bu işler.
 • müşteri memnuniyeti konusunda mükemmele yakındır. saatlere gösterdikleri itinada bir o kadardır.

  izmir'de yaşıyor olduğumdan seiko saatimi istanbul'a kargo ile gönderdim. saat ellerine ulaşınca telefon ile arayarak, saatin ellerine ulşatığını, testlerinin yapıldığını sadece pilinin bittiğini, ücretsiz pil değişimi ve temizlik bakımı yapıldıktan sonra gönderecekleri bilgisini verdiler. bir hafta içinde saat elimdeydi. daha nolsun.