şükela:  tümü | bugün
  • erbil eski başkonsolosu.
  • bir kaç defa medyascope'da izledim kendisini. çok beyefendi birine benziyor. ortadoğu ve dış politika konularına da çok hakim. tane tane, güzel güzel anlatıyor.
  • dış işleri bakanlığından istifa etmek zorunda kalma hikayesi ilginçtir. 2004 yılında bağdat'ta görev yaparken zamanın ırak özel temsilcisi sayın büyükelçi ethem tokdemir ile yemekte hükümet aleyhinde konuşmuşlar. yemeği de kameraya almışlar. 2013 yılında bir şekilde bu kaset ahmet davutoğlu'na ulaşmış. 2013'te ethem tokdemir emekli ediliyor, aydın selcen de istifa etmek zorunda kalıyor.

ayrıca 7 haziran 2015 seçimlerinde hdp'den aday olup seçilememiştir.
  • neden istifa ettigiyle ilgili burcu karakas'a verdigi roportaj link
  • medyascope'ta yaptığı açıklamalar ve değerlendirmelerle gönüllerde taht kuran eski diplomat. milletvekili olarak siyasete girmesi temennimiz.
  • twitter'da epey aktif, okuduğum-dinlediğim-izlediğim tüm yayınlarda habire karşıma çıkıyor.

ev arkadaşı olabilirim yane. iyi bulaşık yıkarım ben.
  • şu an imc tv'de suriye konusuna mahmut şevket paşa olarak katkı sağlayan eski hariciyecimiz.
  • şu an twitter'da çok komik ve eğenceli twitler atan kişi. görevinden istifa etmesine yol açan meşhur video'nun da alkollü bir geceyle ilgisi olduğunu düşünürsek kendisinin şu an çakırkeyf olması mümkün:) kendisine afiyet olsun dileklerimizi iletiyor, ortadoğuya ilişkin yorumlarının devamını bekliyoruz
  • bir kere degil uzun bir sure takip ederseniz objektif biri olmadigini görürsünüz. türklerin yaptigi istisnasız her şeyi olumsuz anlamda eleştiriyor. isin kotusu herhangi bir öneri veya alternatif sunduğu da yok. hele ki şu şıralar otursun aksama kadar devletin suriye mudahalesini (firat kalkanini) elestirsin. izleyin, takip edin kendiniz görün. ilk zamanlar bir anlam veremiyordum bu tutumuna ama sonradan anladim ki meger adam kürtçuymüş.