şükela:  tümü | bugün
  • sadece belediyelerde değil bütün kurumlarda bu farkındalığın gelişmesi dileğiyle.
  • beni mutlu eden, motive eden efelerin efesidir. kendisinin de belirttiği gibi, çalışmak lazım. aktif olmak lazım. üretmek lazım.

varol kardeşim.
  • bir aydınlı olarak efe'yi tanımaktan dolayı çok mutlu olduğumu söylemeliyim. çalışkanlığı ve azmi ile herkesin takdirini kazanmış, sevgisiyle gönüllerimizi fethetmiş güçlü mü güçlü efe'mizdir o bizim. :)

başarıların daim, yolun açık olsun engel tanımayan güzel insan.
  • izlerken çok duygulandığım bir video oldu. efe'nin çalışkanlığı, ona "farklıymışçasına" davranılmaması ve efe'nin çalıştığı kişileri sevmesi beni çok etkiledi.

özlem çerçioğlu ve büyükşehir belediyesi, aydın'da kimseyi ayırt etmeksizin herkese dokunabiliyor ve herkes birbirini olduğu gibi kabul edebiliyor. helal olsun efe.
  • iyi ki varsın efe dediğim videodur. farkındalıklarımızın katlanarak artması için umudumuz oldun.
  • farkındalık geliştiren her olayı seviyorum ve şimdi de efeye hayranım. özlem çerçioğlu'na da ekibine de bu güzel çalışma ortamı için teşekkürü borç bilirim. (bkz: engelsiz türkiye)
  • "aktif olmak lazım, çalışmak da lazım" diyerek düşündüren; "cuma günlerini daha sonra tatil diye çok seviyorum" sözüyle tebessüm ettiren, aydın belediyesinin başarılı çalışanıdır. kendisine iş hayatında başarılar dilerim.
  • bundan sonra unutmayacağım güzel insandır. çalışmak lazım derken hepimize örnek olması gerekir ben unutmayacağım çok çalışacağım, siz de unutmayın lütfen.
  • topluma kazandırmak böyle olur dedirten harekettir. umarım efe gibi diğerlerine de bir şekilde fırsat verilir.
  • tebrik ederim sizi aydın bsb. sınıfında dahi engelli kardeşlerimizi öğretmenler, ayni sinifta olmasini istemedikleri velileri çok duyduk. teşekkürler özlem başkanım ışık oldunuz insanlar üzerinde