şükela:  tümü | bugün
 • yalovada iyi bir site..havuz bari guzeldi..bi de yan sitedeki aksakal disco da unutulmazlar arasinda
 • yenilebilecek en guzel yengenlerin yapildigi mekandir aydinkent.
 • alkol acligini atacaninda attigimiz site. kendi sitemizdeki* ayi potansiyeli daha cok oldugu icin genelde takilmayi sevdigimiz bir mekan idi. onlar da havuzlari yokken bizim havuzlarimiza kacak girmeye calisirdi, garip bir sekilde iki site arasinda biz ve onlar kavrami hakimdi, insanlarin bolunmeye, sinirlara ne kadar merakli oldugunu anlamami saglamisti bu yonuyle. ufacik toprak parcasinda bile iki ulke yaratilmisti neredeyse. ayrica (bkz: aydin 4)
 • en guzel yaz tatillerimi gecirdigim mekan. bloklardan, villalardan ve iki katlı villamsı yapılardan olusan bi siteydi burası taaki villalar ve villamsı yapılar depremde yıkılana kadar. havuzunun uc ayrı bolumu vardı. hatta bi bekci amca vardı basımızda beklerdi yetiskin bolumune gecmiyelim diye. amfi vardı, bi amca daha vardı her sene amfide cocuklar icin bi suru eglence duzenlerdi. her yerde bisikletler vardı. meridyen vardı. langırt vardı. yaz askları vardı.aydın 4 teki pazar yerinde lokmacı amca vardı. siteler arası böle donen kapılar vardı. vardı.vardı..
 • vakti zamanında, sıcak yaz gecelerinde yapacak türlü şebeklik ararken adrenalini bol bir operasyona girişmiştik.

  aydınkent'in komşusu olan ceylankent'i geceleri düzenli olarak yumurta yağmuruna tutacaktık. planlar yapıldı, yumurtalar kendi sitemiz* yerine aydınkent'in marketinden alınacak, gece belirli saatlerde grupça ceylankent'teki arabalara ve evlerin camlarına atış talimi yapılacak...

  birinci gece... aydınkent markete 13-14 yaşında 5-6 velet girip onlarca yumurta satın alır. ceylankent'e bombardıman.. ikinci gece... aydınkent markete 13-14 yaşındaki, önceki geceki aynı veletler girerler ve paket paket yumurta alırlar. üçüncü gece... dördüncü gece...

  beşinci gece

  -lan olm balkonda birileri var...
  -olm şu tarafta da var lam...
  -zuah gözcü koymuş lan bunlar!

  altıncı gecede gözcülerle karşılaşılır. yumurta operasyonu bitmiştir.

  bir iki gün sonra haber gelir: aydınkent ve ceylankent arasındaki tansiyon yüksek. aydınkentli gençler her gece marketten koli koli yumurta alıp ceylankente sallıyorlarmış. iki tarafında da bekçileri alarmdadır ve yönetimler neredeyse kavga edecektir.

  dumur içinde dinleriz bu haberleri. puah. ardından garip, çocuksu bir zevk ve tatmin duygusu içinde boğuluruz, geberene kadar güleriz, günlerce kendimize gelemeyiz.

  (bkz: sozluge anı girmek)
 • bir dönem antalya'nın ibradı ilçesine verilen ad. ama tam alışılamamış olunacak ki, ibradı'ya devam edilmekte. ibradı'ya bu ismin uygun görülmesinin sebebi ibradılı pek çok aydının var oluşudur.(bkz: muammer aksoy) (bkz: ali bozer) (bkz: tarık minkari) (bkz: safa giray) (bkz: pertev naili boratav)
 • aynı zamanda konya'nın halkapınar ilçesine bağlı bir köy.
 • trabzon'da bir site adı. ktü öğrencilerinin de fazlasıyla rağbet ettikleri sakin mekan.
 • 1999 depreminde ciddi hasar alan binalarin yikilmamasi icin agac kutukleriyle tutturuldugu site.
  isin ilginc yanı bir daireye suan 200bin 350bin arasi fiyatlar istenmesi balik hafizasi bu olsa gerek:)))

hesabın var mı? giriş yap