• yüzbinlerce tl bütçe ünlü oyuncular ve büyük prodüksiyonlarla reklam çeken ajanslara ders olarak izletilmesi gerektiğini düşündüğüm, kısa film tadındaki bu muhteşem reklam filminin bir tostçuya çekilmiş olması çok güzel.
    buyursunlar efendim.
    link
  • profesyonel reklamcılar gelir şimdi karalar fakat bir şeyi es geçecekler.
    bu türkiye değil, lokal bir işletme reklamı.
    samimi bir reklam olmuş, içten ve oldukça sıcak.
    siz gidin cinsellik temalı dondurma reklamı çekin, bununla da gurur duyun.
  • hepsini izledim.

yani bir bunu izledim bir de bugün shameless'in türkiye'ye uyarlanması'nın tanıtımını...

biri profesyonel bir yapım biri amatör. ama bu bence diğerine 10 basar.

kulvarına göre hakikaten başarılıdır.
  • tostçuyu bilmem ama bu reklamı çeken adamlar meşhur olmalı.
  • linke tıklarken insanlar kesin yine birisi ile dalga geçiyor diye düşündüm ama bildiğin guy ritchie esinlenmeleri de bulunduran bir reklam yapmışlar, oyunculuklar da çok güzeldi. gerçekten de çok başarılı olmuş.
  • fragmaniyla bile olsa cumali ceber gibi bir sacmalikla tanisip ruhumun karadigi bir gunde adeta yuregime su serpti.

adam hem guzel video cekiyor hem de belli ki guzel tost yapiyor. onca para harcayip produksuyonu ziyan eden nefes almasi gereksiz zevat izlese de su videodan ders alsa keske.
  • süper incir diye bir filmin yönetmeniymiş, kelam sarı kim. boş vaktinde para kazanmak için esnaflara bu işi yapan bir galiba,
    ünlü birini görmediğim için beğendiğim reklam , sırf bu yüzden
  • saka maka ben ege şivesi seviyorum. toprağım çekiyor demek ki.

"bundan sonra beni sen bakcaasın."
  • bu reklamı beğenen biri, son dönem bayağı türk filmlerini, recep ivedik serisini filan beğenmediğini söylerse inanmayın. aynı vasatlık, aynı bayağılık, aynı ucuzluk ama yerel işletme reklamı, özetle henüz zengin olmayan birinin çalışması, o yüzden beğenmekte sakınca yok, hatta tam tersi beğenmek lazım, özetle zengin olunca linç etme hakkı saklı olmak üzere bu rezilliği şu an beğenebiliriz.

reklam kötü ama mide bulandıran esas şey bu vasata övgü ve bu övgünün temelinde yatan hastalıklı bakış açısı. iğrenç.
hesabın var mı? giriş yap