şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: varım diyor)
 • 22 eylül 2012 vergi artışı gibi konuları eleştirmekle yetinmeyip harekete geçmek isteyen gençlerdir.
 • böyle bir oluşuma ihtiyaç duyan insanları organize edebilecek ve çatı örgütünü oluşturabilecek yapının atatürkçü düşünce derneğinde olduğunu düşünüyorum.

  add doğru amaçlarla kurulup, dünyanın en önemli sivil toplum örgütlerinden biri haline gelip, gerzekçe mahvedilen bir kurum. mevcut görüntüsünün emekliler kahvesi gibi göründüğünün farkındayım fakat http://www.halkinhabercisi.com/…-kurultayi-heyecani haberinde okuyabileceğiniz gibi gençlik kolları tarihinde ilk defa seçim yapıyor ve yeni yönetimden beklenen add'nin görünen yüzü olması hatta add'yi yönetmesi.

  bu işi başarabilecek sayılı kurumlardan birisi add. umarım başarılı olurlar.
 • "siyasetçilerden, vurdumduymazlıklardan, yolsuzluklardan, her gün gelen zamlardan, fakirin iyice ezilip zenginin daha da zenginleşmesinden, cahillikten bıkıp usananların artık elini taşın altına koyması gerektiğini düşünenlerin oluşturduğu/oluşturacağı siyasal hareket." olarak tanımlanmış hareket.

  yalnız bu denilen şikayetler, misal sözcü okurlarında olduğu kadar, fırat haber ajansı hatta yer yer yeni şafak okurlarında da var. onu nasıl yapalım?
 • ilerde cocuklarına ve geleceğin gençlerine bıraktığı turkiyenin bombalarla, işsizlikle, kirlilikle, terörle, yasaklarla ve baskıyla dolu olmamasını isteyenlerin katılması gerekendir.
 • hiç bir işe yaramayacak olan harekettir.

  zira biz beleşçi,tembel,gelenekçi,hazırcı,kolaycı bir milletiz. para için iki dakikada kıçımızı şemşamer * gibi güce çeviririz.

  ve toplum olarak güdülmeye meyilli bir toplumuz. bu gün akp bu işi başarı ile yapıyor,yarın kısmet kime ise artık.

  ama olur da yapacaksak ilk önce;

  anadolu da yaşayan artık çıkarı için anasını babasına satan milyonlarcasından kurtulmalı ve tüm ırkı yok etmekle başlamalı her şeye.

  öncelikle dünyada ki tüm sağlıklı fin ,alman,rus ve hollandalı kızları buraya davet edip bize bir seksen - yüzyıllık gönüllü çocuk doğurmalarını rica etmeli,mevcut olanların hepsinin yok olmasını beklemeli. ve oluşacak yeni bir ahlaklı millete sahip olmalıyız.

  yüz yıl sonra amacına ulaşan hareket sayesinde ;torunlarımızın çocukları eğitimli ,sağlıklı,ahlaklı,saygılı ve mutlu olma şanslarını onlara şimdiden sağlamaya yönelik temel nokta hareketidir.

  o sağlıklı ve ahlaklı çocuklar ki mezarıma tükürse dahi bundan kemiklerim fayda sağlar. sevinirim.