şükela:  tümü | bugün soru sor
 • anadolu
  yakası
  elektrik
  dağıtım
  anonim
  şirketi.

  aktaş elektrik ve tedaş'tan sonra istanbul'un anadolu yakasının faturalarını kesecek (hizmetten bahsedilemez, bahsedilmesi teklif dahi edilemez) kuruluş.

  yamulmuyorsam borsadaki aktaş mağdurlarının elindeki hisseler ayedaş hisseleriyle takas edilecekmiş.

  *
 • kadıköydeki merkezi meltem sokaktadır
 • kadıköy'dekinin yanısıra kozyatağı atatürk caddesinde de bir şubesi vardır.bir işlem yaptırmak için gidecek olursanız hangisinin sizi kapsadığını önceden sorun aksi takdirde kadıköy şubesinden elleriniz boş çıkma ihtimaliniz var.

  erenköy bölgesi müdürlüğü: atatürk cad,uçar sok,no:7
  (erenköy köprüsünden inince sağda dilkum sitesi içinde.)
 • beykoz ilçesinde yapılan trafo düzenlemelerinin resimleri için: http://www.ayedas.gov.tr/images/beykoz.htm
 • son 2 gündür meydana gelen trafo patlamalarıyla mahallemize adeta halay çektirmiştir. verilen enerji o kadar kalitesiz ve dalgalıydı ki surekli aydinlik icin her gun bir dakika karanlik eylemi hala devam ediyor sandım bir an.
  biri çıkıp "bu ayedaş aktaş ı mumla aratacak" dese inanmazdım amma velakin durum daha da beter.
 • gece 2 gibi kafalarına göre elektrik kesip, kafalarına göre tekrar gönderirmiş gibi yapıp, yine kesen kurum. bilhassa ramazanda sıkça görülen gece kesintilerinin sorumlusudur. monitörün yanına, nolur nolmaz diye iki adet mum koymamın sebebidir. can falan değildir.
 • bildiğin mezarcı. bugün sayaca baktığımda daha faturadaki kwh sayısının gelmediğini farkettim, meğer sayaç okuyucu götünden salladığı için önödemeli gibi kullanıyormuşum da haberim yokmuş.

  bir de şu var: (bkz: http://www.hukuki.net/forum/showthread.php?t=17608)
 • şahsımdan yediği küfürü başka hiç kimseden yememiş olan kurum. 12 senedir aynı evde oturuyorum ve yıllardır düzenli olarak bizim evin dahil olduğu kesimin elektriğini kestikleri halde, benim odamın hemen karşısındaki binaların 12 senede yalnızca 3 defa elektriğini kesmişlerdir. her kesintide ilk yaptığım şey oturduğum yerden kalkarak hızla odamın penceresine koşup karşı tarafın elektriğine bakmak. işin garip tarafı adamların elektrikleri kesildiğinde o kadar mutlu olmuşum ki, 3 kesintiyide yıllar geçsede dün gibi hatırlıyorum.
 • kafayı benim bilgisayarla bozmuş olan firma. ama and verdim. yedirmem bu aleti ben size.

  bebeklere yapılan "cee - eee" mantığı ile elektrik mi verilir arkadaşım. bilgisayar başındayım, tak gidiyor elektrik. güç düğmesinden kapatıp koltuğa oturmadan elektrik geri geliyor. yeniden açıyorum bilgisayarı daha net bağlantısını yapmadan elektrikler yeniden gidiyor. bu arada ya sabır demiyorum haberi olsun yöneticilerinin. kendilerine hazırladığım ve hazırlamadığım o kadar çok laf varmış ki. bu kesintiler sırasında çözdüm bu durumu. tüm bunları yazma süresinde elektrik bir daha geliyor. bekliyorum bu sefer. biraz televizyon seyrediyorum, açmıyorum bilgisayarı. evde oyalanıyorum, atıştırıyorum, alıştırıyorum. aradan geçen zamana güvenerek bilgisayarı açıyorum, bu sefer nete de bağlanıyorum. tam bir şey bakacakken tak yine gidiyor.

  bakın arkadaşım. ben bu bilgisayarı yedirmem size. götüm çıktı alana kadar. lisede ders çalışırken, bilgisayar yokken bir kere gitmedi bu soktumun elektriği. ben bilgisayar alınca mı hallendi?

  yedirmem arkadaşım. akıllı olun.