• anadolu
    yakası
    elektrik
    dağıtım
    anonim
    şirketi.

aktaş elektrik ve tedaş'tan sonra istanbul'un anadolu yakasının faturalarını kesecek (hizmetten bahsedilemez, bahsedilmesi teklif dahi edilemez) kuruluş.

yamulmuyorsam borsadaki aktaş mağdurlarının elindeki hisseler ayedaş hisseleriyle takas edilecekmiş.

*
  • yaklaşık 15 gündür gece üçte kadıköy bökgesinin elektriğini kesiyorlar. en sonunda buzdolanının motoru yandı. servis çağırıp ardından zarar tazmininde bulunacağım.
  • güneydoğu'da pkk'dan elektrik faturası toplayamaz. zira firmanın tam adı istanbul anadolu yakası elektrik dağıtım a.ş.dir. güneydoğu istanbul anadolu yakasında olmadığından mütevellit pkk'ya fatura kesemez.
  • gün içinde çalışırken birden internet (uydunet) kesildi. gittim modemi kontrol ettim, sinyal yok. bir baktım merdiven otomatları çalışmıyor. apartman yöneticisine haber verdim ilgili sıkıntıya dair, elektrikçi çağıracağını söyledi.

internetsiz bir şekilde söylene söylene işimi yapmaya devam ederken aradan 5-10 dakika geçti çat diye daire elektriği de kesildi. daire kapısını açtım bi baktım merdiven otomatları çalışıyor bu sefer. "kim kurcalıo amk bu sigortaları" diye aşağı indim. bi baktım elemanın teki sigorta kutusunu açmış kurcalıyor.

ben: arkadaşım kimsin sen?
    eleman: (arkasını bile dönmeden) ayedaş!
    ben: niye haber vermeden elektriği kesiyorsun, bütün üzerinde çalıştığım işler senin yüzünden gitti bilgisayarda.
    eleman: .....
    ben: arkadaşım cevap versene, niye kesiyorsun elektriği haber vermeden?
    eleman: sayaçlar değişiyor.
    ben: suratıma baksana benim bi (baktı). birine haber verdin mi bu apartmanda, yöneticinin haberi var mı?
    eleman: 186'yı arayın şikayet için.

böyle umursamaz, böyle sorumsuz, böyle orospu çocuğu çalışanlara sahip elektrik dağıtım şirketi işte.

şimdi bunlar illegal olmasına rağmen bir sonraki faturada sayaç değişim bedeli de kakalama çalışırlar. uğraşmazsam şerefsizim amk. götverenler..
  • yenilediği sayaçları faturaya yansıtmış. ben senin şirketine neden sayaç alıyorum arkadaş?
  • terbiyesiz kurum..bir önceki ayın faturasını iki aylık olarak bir hafta önce göndermiş ve üstüne de utanmadan gecikme faizi tahsil etmiş şark kurnazı..
  • tek'den tedaş, aydaş, ayedaş diye evrilme sürecindeki harf kombinasyonlarının gidişatına bakılırsa, pek yakında aydemir akbaş'a bağlar gibi gözüküyor.
  • insanlarla resmen dalga geçiyorlar.

ümraniye'nin bir semtinde ve uğurmumcu'da meydana gelen elektrik kesintisinden dolayı çağrı merkezi midir ne zıkkımdır orayı aradık. kesintinin 21.00'a kadar olacağı söyleniyordu. 10 dk sonra 21.45 oldu, şimdi ise 23.00'a kadar süreceği söylendi. geciken ödemelerde faizi kitleyenlere bu 3 saatlik kesintinin hesabını soramıyoruz tabi.

dzt: olayın heyecanıyla çok ağır küfretmişim, sildim.
    kusura bakmasın amına koduklarım.

(bkz: #36429342)
  • bu ay harcadığım elektrik: 37 lira
    faturaya yansıyan para: 58 lira

vergiler ve kısaltılarak yazılmış birtakım bedeller de 21 lira tutmuş. dalga geçer gibi kaçakları da biz ödüyoruz. bir hanenin ödediği ortalama bir faturadan bahsediyoruz. çok terbiyesizler, benden haksız yere aldıkları paraları helal etmiyorum bu paralar her kimin ceplerine giriyorsa.
  • bakım nedeniyle pazar günü 9.00-17.00 arası 8 saat elektrik kesilir mi ulan???
    tanım: lanet olası firma
hesabın var mı? giriş yap