• kahve içerken hamile mi kalmış nolmuş, biri aydınlatsın. misyoner pozisyonunda mı içmiş kahveyi :)
  • özge ulusoyun duaları kabul oluyor sanki.

tanım:dinsizin hakkından gelen bir adet imansız.
  • profilinde yer alan "petrol konseyi başkanı"nı nereden bulduğu ve onunla ne konuştuğu merak konusu olmuştur.

https://www.instagram.com/…byv/?igshid=lm0mueanes33
  • üstte bir arkadaş yazınca dikkat ettim, profilindeki petrol konseyi başkanıymış! o foto cidden shop lan. benim bu kız gibi bir arkadaşım vardı bunlar normal görünen ama ciddi psikolojik sorunları olan deliye yakın insanlar oluyor sürekli yalan, sürekli sansasyon sürekli böyle kendi kendine kurduğu dünya içinde deli deli davranışlar. hakan’a geçmiş olsun iyi yere çatmış. ben olsam o hakaret ettiği videoları falan alır dava açarım. uğraşsın deli.
  • neden dunya petrol konseyi baskani diye sormak istedigim kisi. hani bir insana photoshop yapayim sana kimi istersen diye sorsalar, ilk aklima gelenler elon musk, beyonce, meryl streep falan gelir, dunya petrol konseyi baskani ne yaw.

ikinciside dinsizin hakkindan imansiz gelir derler. o yuzden her iki tarafa da acimiyorum.
  • müthiş bir ‘guilty pleasure’ öznesi kadın! yaptığı şey kesinlikle taciz ama sosyal medya hesaplarına girip ne paylaştığına bakmaktan da geri alamıyorum kendimi. yeri geldi ettiği küfürlere önce irkildim sonra kahkaha attım, yeri geldi (sabancı’ların battığını iddia etmesi gibi) sanrılarıyla afalladım, yeri geldi mükemmel cringe’ler yaşadım. sosyal hayatımda soran olursa tanımayabilirim ama duruma göre! *inşallah gerçekten hamiledir de ömür boyu sabancılara tebelleş olur.* profiline girip girip arzu sabancı’ya laf sokmalarını, kendi kendine geçirdiği histerileri izleriz bol bol! *
  • iç camasirlariniz icinizde kalsın, neden iç çamaşırlı fotograflarınızı atıyorsunuz ki? dedikten bi vakit sonra duş alırken kendini kayıt altına alıp pozisyon alan sabancı obsesifi.
    bu işler böyle olmuyor be aygün, şeyma ablana bi taktik sorsana bak kitabını yazdı kadın üşenmedi. aslında üşendi, ses kaydı yaptı bir kaç gariban da metne döktü kitap oldu vs vs.

tanım: hakan sabancı'nın aldığı ahların vücut bulmuş hali.
  • hayatıma sevgili veya kız arkadaş olarak kim gibi birini asla sokmam diye düşünsem aklıma gelen ilk kişi olacaktır.

arada önüme düşüyor yaptığı aksiyonlar, "yazık aq" demekten öteye gidemiyorum. aleyna tilki falan bunun yanında masum kalıyor.
  • ukraynalı kızlar ağızına almayı seviyor

tecrübe ile sabit
  • arsız ve yılışık. iki dakikada sıkılıp, 3. dakika 27. saniyede bir bahaneyle tüyerdim ben bunun yanından. kahveler de gelmemişti henüz halbuki, 200 lira atayım masaya, üstü kalsın...
hesabın var mı? giriş yap