şükela:  tümü | bugün
  • sabah gazetesinde spor muhabiri.
  • çook eskiden sabahta, uzun bir süredir de star gazetesinde fenerbahçe muhabirliği yapmaktadır.
    eski tip bir spor gazetecisidir.
    genelde hep atar, ara sıra tutturur.
  • herhangi bir televizyonun herhangi bir spor bültenindeki fenerbahçe haberinde mikrofon tutulan şahış konuşurken mutlaka onun arkasına konuşlanan ve ekrana elinde not defteri not alıyor görüntüsüyle gelen ve çalışıyor kardeşim adam pire gibi dedirten; saç ve bıyık tercihiyle ersen ve dadaşlar fanatiği olduğu sanılan spor muhabiri.
  • selçuk inan haberi bizzat fenerbahçe resmi sitesi tarafından yalanlanmış muhabir. maksatlı haberlere bol gaz devam.
  • ekseriyetle verdiği haberler yanlış çıkan muhabir. bundan önce fenerbahçe'ye fotomaç'tan bile fazla oyuncu getirmiştir. fotomaç bazen adı sanı duyulmamış oyuncuları bize getirirken iki sene içinde eto'o, henry, ronaldinho olmak üzere 2007-2008 barcelona hücum hattını bize getirmişliği vardır kendisinin. güvenilirliğini siz düşünün. arasıra da antu'da da duyum adı altında haberler verir millet güler geçer. zaten bu adamın yazdığı haberleri ciddiye alıp tartışmak bile yersiz.
  • öncelikle (bkz: #28839676)

tanımam etmem, adını da yeni duymuştum. aykut kocaman'ın ağzından 'yalan' açıklamalar yaptıktan sonra, bir bakayım dedim. twitter'da falan arattım. efsane bir adammış. twitter'da fenerbahçe nigel de jong'la ilgileniyor, daily mail gazetesi yazdı diyor, daha sonra da kaynak sorulduğunda 2010 yılının kasım ayının linkini veriyor. gerçekten efsane bir muhabir. fotomaç, fanatik gazetelerinin yükünü kaldıracak durup dururken haber üretecek adamlara çok ihtiyaç var bu ülkede.
  • twitter'dan bildirdiğine göre alex eşiyle konuşmuş da brezilya'ya dönüyormuş da..

(bkz: ağzından yel alsın)
  • tam bir komedi ve çelişkilerin insanı. cidden uğur meleke, ali ece gibi isimler de sporun içinde bu adam da. şaşırmamak elde değil.

5 temmuz tarihinde sezer öztürk transferinin ilk duyulduğu ama gerçekleşmediği zamanlarda önder özen'e paso sallıyordu. yok bu camia gerekli dersi verirmiş de sezer'i vermezmiş de bonservis bedelinin 3 milyon euro olduğunu herkes biliyormuş da falan. şimdi ise dediğine bakalım. başlangıç cümlesine bak; "ne diyorsam o" e ne oldu? transferi önder özen yapmıyormuş. başta önder özen yapıyor diye ima ediyor, diyordun. bonservis bedeli 3 milyon euro diyordun. şu an şu ülkede sezer'e 3 milyon euro verecek kulüp mü var? şimdi önder özen'den özür dilemesi gerekmez mi? erdemli biriyse buyursun özür dilesin.
  • çok boş bir adam. ünlü olmasının tek sebebi transfer duyumları.
  • aspor'da şu an açıkladığına göre eğer fb şampiyonlar ligi'ne kalırssa aziz yıldırım teknik direktöre arjen robben'i alma sözü vermiş. bana biraz sallama gibi geldi , adam şu an dünyanın bölgesinde en iyisi ama dur bakalım.

edit:imla