• bilkent universitesi elektrik-elektronik muhendisligi bolumu bolum baskani.

http://www.ee.bilkent.edu.tr/~altintas/
  • sadece uzman olduğu alanda değil farklı alanlarda da hatrı sayılır bilgi birikimine sahip adam gibi adam..
  • ee'den gelen bir gstmf dekan vekili olması ile, güzel sanatlar tasarım ve mimarlık'tan ne anladığını merak ettiğim akademisyen.

ne kadar yoğun olursa olsun, sadece ilgi yetmez çünkü. öğrencisine sahip çıkabilmeli. (yoksa bu entry'yi atmamdan aylar sonra üniversiteden ayrılmazdım.)

1-2 yıldır dekan vekiliymiş hatta, vekillik ettiği nereye kaybolduysa?
  • iyi parti'den ankara ucuncu bolge ikinci sirada milletvekili adayi olmus akademisyen.
  • gecen sene seçilmiş ve 27. dönem ankara milletvekili olmuş bile. üniversitede bir dönem ders almıştım kendisinden: karmaşık analiz gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. hatta kötü hava sebebiyle katılımın az olduğu bir ders sonrası beni arabasıyla yurda bırakmıştı. babacan adamdı.

kanun teklifin bol olsun reis; ne diyeyim.
  • bugünkü meclis konuşması ile "her iyipli böyle olsa keşke" dedirtmiştir, bir de "iyipde işi ne" diye de düşündürmüştür,zira hdp olmadı chp oldu oda olumlu
  • kendisiyle konusmasi inanilmaz keyifli olan cok kiymetli bir akademisyen ve iyi parti milletvekilidir. yerli mali yurdun mali diyerekten cep telefonu olarak vestel venus kullanan harika insan.
  • iyi partiden istifa etmiştir.

--- spoiler ---

son siyasi gelişmeler ışığında, gördüğüm lüzum üzerine iyi partiden istifa ettiğimi kamuoyuna saygıyla duyururum.

prof.dr. ayhan altıntaş, ankara milletvekili
    --- spoiler ---

link
  • ankara milletvekili olarak iyi partiden istifa etmiştir.
  • iyi partiden adaylık krizi sonrası istifa eden ilk milletvekilidir.
hesabın var mı? giriş yap