• milli takımın eski obabaşıydı.. en son '' milli takıma yabancı hoca olmaz, olamaz! '' diye ortaya çıkmıştı. tüm branşlardaki milli takımlardan sorumlu olduğu için hangisini kastetti anlaşılamadı.
  • ben kendim bildim bileli ayhan bermek futbol federasyonu başkan adayıydı, tam eminin olmamakla birlikte sanırım haluk ulusoy'a karşı da bir-iki seçimi kaybetmişti. daha sonraları yine aday oldu ya da adaylık için adı geçti, nabız yokladı ama olmadı. federasyon şu ara yine başsız sırf ayhan bermek'in adı geçiyor mu diye gazetelere göz gezdiriyorum, televizyonları takip ediyorum ama şaşırtıcı biçimde bu defa adı geçmiyor, kulis yapmıyor, televizyonlara çıkmıyor. şaşırıyorum.
  • 90'ların abdurrahim albayrak'ı.
  • 15 subatta yapilacak secimde futbol federasyonu baskanligi icin adi tekrar ortaya atilan kisi.
  • panasonic'in türkiye distribütörü. faks, telefon, cep telefonu (artık yok), plasma tv, panasonic marka ne varsa, türkiye'deki distribütörü ayhan bermek'in tekofaks grubunun bir şirketidir.
  • "adı henüz şaibelere karışmadığı için mi yoksa yeterince şaibeye karıştığı ama medyanın diline henüz düşmediği için mi bir gecede rüzgar ondan yana esmeye başladı acaba?" diye düşünmeme neden olan tff başkan adayı.
  • ntv spor'da güntekin onay'la yaptigi roportajda gördügüm kadariyla, en az "isvicre maci öncesi gaza gelmis alpay" kadar gaza gelen biriymis.
  • futbol federasyonu ba$kani olma $ansini, acilan son sandik olan ve hakem delegesinin oy kullandigi sandikla kaybeden insan. hakemler ulusoyu isteyerek bir$eyler mi anlatmaya cali$tilar bi$ey bilmiyoruz biz.
  • türkiyeye faksi getiren adam olarak bilinir, bu iş için üç boyunca türk bürokrasisi ile uğraşmasi ise cabasi, bu arada kemik gözüklerine de ayri bir hastayiz...
hesabın var mı? giriş yap