şükela:  tümü | bugün
 • küba'ya yaptığımız seyahatin rehberi. tur ile gittiğimiz bu gezide hava alanından itibaren tüm misafirlerle aynı yakınlıkta ilgilendi. hem çok profesyonel, hem iyi bir tarihçi kadar bilgili, hem iyi bir konuşmacı, hem de iyi bir insan. küba ile ilgili hatta küba harici de ne sorsak cevapladı. oluşan problemlere de canı gönülden çözüm üretti. seyahati esprileriyle de neşeli hale getirdi. küba kadar, ispanya, balkanlar, portekiz, amerika, iskandinavya, fas gibi birbirinden alakasız görünen destinasyonlara da hakim. yolu açık olsun.
  bir de facebookta seyahatlerini paylaştığı ve duyurduğu bir sayfası var.
  (bkz: https://www.facebook.com/…/255815787859024/?fref=ts)
 • yurt dışına tur ile çıkacaksanız kesinlikle tercih edilmesi gereken rehber. çok eğlenceli, bilgili, mütevazi ve içten. özellikle küba'ya onunla gideceğimiz kesin!
 • adanalı, enerji dolu, yakışıklı bir rehber. en son pronto'da çalışıyordu, olurda bir turda denk gelirseniz eğlencenin dibine vurursunuz birlikte. mal mal, suratsız bir şekilde gezdirmez sizi. hem eğlenir, hem de öğrenirsiniz onunla. her yaştan insanın dilinden anlar. mesleğinin hakkını verir.

  biraz fırlama, biraz komik ama bir o kadar da duygusal, farklı, güzel kalpli bir insandır. çok güzel yemek yapar. yüreği güzel insanlardan oluşan bir arkadaş çevresi var. bir de dayısı var v.s.

  hayal kırıklığına uğrayınca; olsun lan olsun, kızınca;tırrık, sevince; kanx der.

  aslında daha çok şey var yazacak ama açık etmeyim kendimi. yolun açık olsun ayhan kalyan.