şükela:  tümü | bugün
  • iyi bir dövme sanatçısı ...

kadıköy moda daki stüdyosunda kişiye özel tasarım dışında hijyen ve dövme bakımına çok önem verdiğini gözlemlediğim yetenekli insan.

instegram:
    [https://www.instagram.com/ayhankrdg/
  • minimal, zarif dövme sanatının dışında eskı yunan muzık aletlerı ( lyra, barbıton ve kıthara) yapımı ıle uğrasan turkıye'dekı ender sanatcılardandır. bu konular uzerıne makalesı var mı bılmıyorum ama yaptıgı lyra taktıre sayandır.
    ayrıca eskızlerının ve eskı yunan, roma sanatına daır cızımlerının oldugu bır sayfayı da paylasayım tam olsun
    bknz: https://www.facebook.com/greecearchitecture/
    edit: imla
  • istanbul üniversitesi latin dili edebiyatı bölümünden bir arkadaşımın çevirisini yaptığı caesar'ın " commentarii de bello gallico " galya savaşları adlı kitabına yaptığı çizimleri tasarladığı savaş arabalarını görüp bir bakayım kim bu adam bir tanışayım dediğim kişidir kendisi. kitaptaki her bir savaş aracını özenle çizmiş, antık çağdaki aslına uygun tasarlamış resmen. da vinci gibi yani.

instegram hesabına bakınca dövme sanatı ile uğraştığını gördüğüm işlerini çok beğendiğim sanatçıdır. daha çok minimal tarzda çalışıyor, en basit çalışmanın bile özenli yapıldığını görebiliyorsunuz. sanatını çok sevdiği ortadadır. kendisine attığım maile yaklaşık iki gün sonra geri dönüş yaptı. gayet düzgün, egosu olmayan bir insana benziyor. yakında kendisine kolumu emanet edeceğim. gelişmeleri burada paylaşırım

1 sene sonra gelen edit: hala ilk gunkü gibi canlı, çizgileri ince ve temiz bir dövmem var. tam söylediği gibi bakımını yaptım, güneşten korudum ve bu yaz da koruyacağım. hem güzel bir dost kazandım hem de güzel bir dövmeye sahibim. teşekkür ederim
  • ilk dövmem için kendimi ellerine emanet ettiğim, iyi ki de etmisim dediğim yetenekli dövme sanatçısı. o kadar sıcak, ilgili ve özenliydi ki, tasarımını yaparken de uygulamayı yaparken de dahil etti sürece. işi olduğu kadar muhabbeti de bir o kadar güzel, keyifli, gram sıkılmıyorsunuz.

bi kere daha buradan teşekkür ediyorum kendisine, sayesinde bakıp bakıp mutlu olduğum bi dövmem oldu.
  • yaptığı dövmeden öte salt sanattır