• kilitçi yakup ve escobar ibo gibi adam gibi adam arkadaşları vardır. daha önce lastikçi savaş bana saplıyor diyordu şimdi gartoncu berkay tarafından tokatlanmıştır.
  • türk futbol tarihinin en renkli tribün simalarından olan, ankaragücü sevdalısı bir abimiz.

etil/metil alkol ayrımı yapmadan içer, sallamayı çay karıştırma ve yumurta yapmak için kullanır. her ne kadar ayrım yapmasa da favori içkisi absinthe olup adeta bir balık gibi yüzebilme yeteneğine sahiptir. lakabı benekli ayhan'dır.

favori repliği için: buyrun
  • ayhan abimiz sosyal medyaya yeni soluk getirdi. artik cok sıkmisti bu herkesin mukemmel hayatlar yasadigi fenomenler. la birinizde kredi borclarinizi odeyemediginiz hakkinda video cekin la herkes mutlu herkes zengin amk bu sosyal medyasinda bu nasi işş gardaşş laaa. ayhan abinin sofrasinda bonfileler istakozlar yok, tavuk sucugu menemen patttees var gardas herkeside iskitlere pattesss yemege bekliyo eline gotttune saglik gardas.
    saka bi yana gercekten yeni bir anlayiz kazandiracak adamdir ayhan abi. gorece egitimli biri olarak bir ankarali olarak muthis samimiyetle izliyorum.
  • hayali didim altın kumda bir ev bir bmw alıp gırmızı tuborg içmek olan youtube un gördüğü en samimi vlogger menüsünden pattes ve tavuk sucuğu eksik olmaz girdiği her işi batırır sayesinde ankarada yönetim değişmiştir.
  • ben yeme içme gezme ben her şeyden soğumuşum maçıydı gezmesiydi arabasıydı motorsikletiydi bemevesiydi pitbulluydu façasıydı dövmesiydi alkolüydü her şeyden bıkmışım benim tek amacım şu borcum bitsin ben didimden bi ev kiralayım ya da bi ev satın alayım didime yerleşeyim iki de gırmızı tuborg sahile yatıyım bi de yüzüyüm benim derdim bu

ayhan koç'un cvsi: arabayla gezip 24 saat kırmızı tuborg içen 24 saat gazino,bar,pavyon gezen yazları didim altınkuma giden içerde dışarda deplasmanda maçlara giden hep boş işlerle uğraşan ahiretle işi olmayan dünyevi işlerle uğraşan bir insan
  • (bkz: benekli ayhan)
    (bkz: eline götüne sağlık gardaş)
    (bkz: adam angaragüçlüyüm diyo golunda faça bile yok)
    (bkz: bu gey mi ?)
    (bkz: bu deli mi ?)
    (bkz: didim, altıngum)
    (bkz: kırmızı tuborg , yalnız limit 2 tane ciğer bitik)
    (bkz: bmw)
    (bkz: miller gey birası)
    (bkz: yer , içer, sikerim)
    (bkz: ben hayatta bir şeye güvenirim o da hiç kimseye)

bu sıralar you tube da çok vaktimi çalan fenomen. nasıl olur da ilkokul mezunu olduğu bile şüpheli bir adamın bağımlısı olduğumu bilmiyorum ama her akşam yarım saatlik videosunu izliyorum.
  • batıyı kıskandıran bir demokrasiye sahip olmamıza karşın "günümüz koşullarında özgürce düşünmek ve yazabilmek cesaret gerektiriyor" demiş hadsiz yazar. neokuyorum.org için caner almaz ile yaptığı söyleşi aşağıda...

söyleşi
  • severek izliyoz gardasss, eline gotune saglik.
  • olayı pek anlamasam da sanırım videolardan kazandığı paralarla 5 garibana erzak alan; taşaklı, çüklü angaragüçlü bir gardaş. " ayrıca bahsettiğine göre önceki videolarda bizi angara'nın en nezih semtlerinden olan çinçine götürüp gezdirmiş. henüz izleme fırsatım olmadı ama mutlaka o elit gezi video'sunu da izleyeceğim.

şehir içi otobüs şoförlerinin ekseriyetle kıro olması önermesini de kanıtlar niteliktedir kendisi.
  • didim belediyesinin plaket vermesi gereken şahıs. bu adam kadar güzel altınkum reklamı yapan olmamıştır. tatille işim olmaz, altınkum'un da ismini duymamıştım ama bu adamı izledikten sonra acaip özendim la gitmek istiyom gardaşş
hesabın var mı? giriş yap