1. mazharfuatozkan'in "sen neymi$sin be abi" isimli $arkilarini ithaf ettikleri $ahis. ($öyle bir rivayet de mevcuttur: mazharfuatozkan'in "deli deli kulaklari küpeli" isimli $arkilarini ithaf ettikleri $ahis.)
  2. sevgili hocam, bana conga çalmayı öğrete-meye-n ulu insan.* bana "senin ritm sorunun var" dedikten sonra congayı sehpa olarak kullanmaya başladım...
  3. mazharfuatozkan'in ilk albumunde (ele gune karsi yapayalniz), kapak fotograflarinin muellifi. "deli deli kulaklari kupeli"nin ta kendisi. "arkadasim seytan"da da kucuk bir rolu vardi, malum, ipucu beslisi: "heyecanli, heyecanli, heyecanli, cok heyecanliyim."
  4. carsamba gunleri 20:00'da acik radyo(94.9)'da latin lover programini, cuma gunleri 19:00'da radio oxygen(95.9)'da latino time programini hazirlayan super adam.
  5. fıkra gibi bir kaza * geçirmiş olduğu için bir süre çalamayacak olan müzisyen.
  6. 52 yaşında ki perküsyon üstadı. kızı da 19 yaşında bir opera öğrencisidir.
  7. tarsus amerikan koleji'nde* iken bateri ile müziğe bulaşan, sonra da perküsyon üstadı olan zat. skin on skin diyerek sopaları atmış, perküsyona geçiş yapmış.
  8. yakında ilk albumunu piyasaya cıkartacak olan kuba asıgı perkusyon ustadı komik insan. albumunde her tel ve bir suru meshur muzisyen mevcut

ayhan sicimoğlu hakkında bilgi verin