şükela:  tümü | bugün
734 entry daha
  • programının bu akşamki bölümünde londra'da en son eski mahallesine gidip anılarını yad etmiş kişi. eski bir fotoğraf geldi görüntüye, oturduğu eve baktı duygulandı... böyle orijinal biri bence sırf o eski günleri anlattığı bir seri yapmalı. şahsi düşüncem gezdiği yerlerle ilgili tarihi bilgiler vermeyi, yeme/içme kısımlarını boşverip anılarını anlatsın, saatlerce dinleyebilirim.
  • cok tatli adam.
    en sevdigim yonu, en iyi saraplari icip, en iyi sampanyayi bilen, eskinin hipster'i, dunyada gormedigi yer kalmayan adamin, din konusu acildiginda "elhamdulillah muslumaniz tabi " demesi. saka yapmiyorum, cok samimiyim ki oyle dindar biri de degilim.

    sadece kendini belli bir kategoriye sokmaya calismamasi, bir seyi yaparken ipin ucunu kacirmamasi, hayati kendi istedigi gibi yasayip yonlendirmesi guzel bir ozellik. bulunmaz cogu insanda.

    he soylemeden de gecmeyeyim, gittigi ulkelerdeki her konustugu adamin ben de "cok eski dostu" oldugunu dusunmuyorum. arada vardir bir-iki de yahu bu kadar denk gelmez, abartmasak mi? *
1 entry daha