740 entry daha
  • kendisi ile şahsen tanışıyorum, üstteki yazar arkadaşa da sonuna kadar katılıyorum, tarzı, konuşması falan filan geçiniz...çok saygılı, duyarlı, bilgili ve yaptığı işe de saygısı olan biridir, tanıdığım en enteresan insanlardandır diyebilirim.
  • demin joy fm'deki programında lafı "kargadan başka kuş tanımam" diyerek stevie wonder'a getirdi.
    "sen nasıl bişiysin eşek", "piss" diyerek övgüsünü sonlandırdı.
  • elini sıkma serefine eristigim süperstar.
  • bu adama bile bok atan var. gerzek sozluk entelleri siktirin gidin ölün amk hic bir boku begenmeme timi.
  • keşke ülkemizde bu kalibrede ve kalite de insanlar çoğalsa.işte o zaman her şey daha güzel ve daha duyarlı hale gelir.
  • antipatik olmakla beraber kendini izlettirmeyi başarmaktadır, saygı duyulası kişilik.
  • hayatı yaşamayı bilen, eğelenen, eğlendiren, girdiği hiçbir orrama yabancı kalmayacak kadar okumuş, görmüş, gezmiş, müzikten ve sanatın diğer dallarından anlayan, içten konuşan, sevilen kişilik. bu adamı beğenmeyenler ya temsil ettiği insan tipine nefret kusanlardır ya da boğaziçi vb. üniversitelerde okuyup çıktığı kabuğu unutan, kendini süper über mega entelektüel olarak görüp diğer insanları mesela bilkent, boğaziçi vb mezunu olmayanları banal, sıradan gören tiplerdir.
    ayhan sicimoğlu güzel insandır, hastasıyız.
  • bu adamın tarzına, yaşantısına, kültürel birikimine laf eden çarpılır. yaptığı programlar belli, sosyal yaşamdan, tarihe, oradan ilişkilere ve yemeklere kadar bir ülkenin veya bölgenin tanıtımını yapıyor. üstelik bunları yaparken neredeyse gittiği yerin dilini kullanıyor, buna rağmen hala bu adama çamur atan yada onu izleyenlere laf sokmaya çalışan net maldır. ben kendini zevk ile takip ediyorum ve onun sayesinde bir şeyler öğrendiğimi düşünüyorum.
  • "hastasıyız" olayını bendenize kazandırmış, dünya vatandaşlığı müessesesinin hakkını veren, latin müziğini sevdiren nev i şahsına münhasır gezgin.
  • adam king. kimse kusura bakmasın. hastasıyız.
857 entry daha
hesabın var mı? giriş yap