şükela:  tümü | bugün
  • ayhan sicimoğlunun cnn türkte yaptığı program. uluslararası geyik çeviren acun ılıcalınınkine göre kat be kat güzel ve eğlenceli olan program.
  • sadece kendi hobileri ve zevkleri ile bile 13 bölüm program çıkaran, eski hippi ayhan sicimoğlu ilgi çekecek kadar kaliteli olan programı. son bölümlerinde bazı gazetelerdeki bazı adamların* kendi televizyonculuk geçmişini unutmuşcasına bu programa çamur attığı görülmüş, "senin yaptığın çok güzeldi sanki" denilerek kendisine acı acı gülünmüştür.
  • artık tv8de renkler ve sesler olarak yayınlanmaya başlamış program.

(bkz: renkler ve sesler)
  • skyturk'te cumartesi günleri 19:10, tekrarı ise pazar günü 20:10'da yayınlanan program. ayhan sicimoğlu'nun kendine has tavırları, doğal sunuşu ve "hastasıyım" demeleriyle tadından yenmeyen güzel program. hastasıyız....
  • programın ismi 'ayhan sicimoğlu ile taşak kebabı' olsaymış daha bi isabetli olurmuş sanki. hastası olduğumuz gibi imreniyor ve kıskanıyoruz.
  • ülkelerin harika bir şekilde gezildiği programdır. ayhan sicimoğlu roma gezisi sırasında kitapçıda gördüğü güzeller güzeli tezgahtar kızla konuşurken arada türkçe, "çok güzel kızlar var roma'da" dedikten sonra kameraya bakarak ve sanki bizzat o an bana seslenircesine "maşallah diyin" diyerek son noktayı koymuştur. nasıl hastası olmayalım.
  • jenerik müziğinin ismini deliler gibi arattıran program.
  • programın jenerik müziği, ayhan sicimoğlu'nun friends & family albümündeki historia de un amor isimli şarkıdır.yaklaşık 6 yıldır devam eden bu program bana kalırsa türk televizyonlarında şuan yayınlanan izlemesi en zevkli gezi ve kültür programıdır.
  • (bkz: hastasıyım)
  • ayhan sicimoğlu bu programdaki halleriyle bana feci derecede halim ergen i hatırlatmakta, hatta ikiz olma ihtimallerinin çok yüksek olduğunu düşünüyorum, yaşları da yakın zaten.

merak edenler için (bkz: halim ergen)