şükela:  tümü | bugün
 • https://www.ayhansicimoglu.com/

  bu başlık nasıl olmaz sözlükte anlamıyorum

  ayhan abimizin çiçeği burnunda girişimi hayırlı uğurlu olsun, ayrıca şişenin üzerindeki fotoğraf efsane ötesi güzel ve merak uyandırıcı,
  büyük ve yüksek çözünürlüklü hali elinde olan varsa wallpaper yapmak isterim.
 • asiditesi efsane düşük olan zeytinyağıdır.

  fiyatı da efsanedir, o ayrı.

  edit: asit oranı %0,1
 • 15 liraya alınan zeytinyağına 3 liralık şişe ve ambalaj masrafı sonrası 50 liraya kakalanacak müşterilerin arandığı ürünlerdir.
 • tebrik ettiğim girişim. fiyatlar da makul duruyor. yalnız kendisi burayı okuyorsa bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
  ayhan bey, üretim esnasında bir hayli özen gösterdiğinizden şüphem yok. ambalaj konusunda da özel bir çalışma yapmışsınız. peki ürün fotoğrafları neden bu kadar kötü.

  neden her şeye bu kadar özen gösterilirken, özensiz fotoğraflar çekiliyor. şöyle güzel fotoğraflar ile sitede sunulsa kötü mü olur.

  içerisinde profesyonel mutfak da bulunan fotoğraf stüdyomuz da fotoğraf çekimlerinize talibim efendim.
 • ustasından keriz silkeleme vol1.
 • en pahalısı bizim ege illerinde 20 -25 lira/litre olarak satıldığı düşünülür ise normalin iki katından da pahalı. ayhan ağbimiz, kendi ismini satıyor aslında. istanbul elitleri çatır çatır basar parayı alır yine.
  edit: pahalı dedik diye neden tepki göstermişiz. kardeşim, biz de üretiyoruz zeytinyağı işini iyi de biliriz. bunu bir tek ayhan sicimoğlu yapmıyor memlekette. extra virgin soğuk sıkımını gidin ege köylerine, ilçelerine sorun bakalım kaça satıyorlar? adam ürününü değil ismini satıyor. sen 25 liralık zeytin yağına 60 lira vermek istiyorsan sen bilirsin para senin. tek farkı, şişede ayhan ağbinin ismi var.
 • insana peki peki anladık şarkısını hatırlatan girişimdir.
  sözleri hatırlayalım:
  https://www.youtube.com/watch?v=ecafczpklmy
 • bence bu isim marka olmayı hakediyor.
  kendisine karşı inanılmaz bir güvenim var.
  eğer ismini o şişeye yazdırmışsa eminim harika bir zeytin yağıdır.

  uyaroğlu
 • soğuk sıkım ve erken hasat olduğu için fiyatı oldukça uygun gözükmektedir.
  zeytinyağının kalitelisini ve safını bulmak avrupa'da bile oldukça zor.
  http://www.hurriyet.com.tr/…-aci-gercekler-40008409
  http://www.hurriyet.com.tr/…yu-kiyaslarsak-40044414
 • yemeklik değil fantezilik olan üründür.

  bu tür zeytinyağı, "alalım da bir kızartma yapalım" diyecek insanlara değil, gurme kafasına sahip, damak zevkine düşkün ve zengin yerli ve yabancı tüketicilere yöneliktir.

  bu tür ürünleri italya, yunanistan gibi zeytin ve zeytinyağı üretimi yapan ülkeler dünyanın dört bir yanına allayıp pullayıp üç katı fiyatına satarlar. elin brezilyalısı, hakiki italyan zeytinyağı için neredeyse sol kolunu feda edecek!..

  bu ürün de, zeytinyağı ihracatı konusunda ülkemiz ekonomisine katkı sağlayabilecek bir tasarıma sahip olması niyetiyle üretimine başlanmış gibi görünüyor.

  dilerim yerli çiftçimizi bir nebze ihya edecek şekilde üretiliyor ve ülkemizdeki zeytin ve zeytinyağı üretiminde ilerici adımlar atılmasına az da olsa katkı sağlıyordur.

  ayhan sicimoğlu bu yönde çalışmalar yapılmasını getrekli görebilecek kadar bilgili birisi olduğundan bende faydalı bir iş yapıyor olacağı izlenimi doğurdu, eğer haklıysam kazancı bol olsun. imkanların el verdiği ölçüde girişimde bulunmak, imkanların el vermediği zaman girişimciyi desteklemek boynumuzun borcudur.

  edit: ekleme.

  ayrıca ekleme: ayhan bey, zeytinin toplandığı yeri, zeytinyağına dönüşürken hangi işlemlerden geçtiğini de şöyle bir tanıtım filmi olarak çekerseniz hoş olur. ben bu bilgileri sitede göremedim.