şükela:  tümü | bugün
  • https://www.ayhansicimoglu.com/

bu başlık nasıl olmaz sözlükte anlamıyorum

ayhan abimizin çiçeği burnunda girişimi hayırlı uğurlu olsun, ayrıca şişenin üzerindeki fotoğraf efsane ötesi güzel ve merak uyandırıcı,
    büyük ve yüksek çözünürlüklü hali elinde olan varsa wallpaper yapmak isterim.
  • asiditesi efsane düşük olan zeytinyağıdır.

fiyatı da efsanedir, o ayrı.

edit: asit oranı %0,1
  • 15 liraya alınan zeytinyağına 3 liralık şişe ve ambalaj masrafı sonrası 50 liraya kakalanacak müşterilerin arandığı ürünlerdir.
  • litresi 60 tl ye zeytinyağı mı olur lan?
    lan edremitte has zeytinyağını 20 liraya alıyoruz amk.
  • tebrik ettiğim girişim. fiyatlar da makul duruyor. yalnız kendisi burayı okuyorsa bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
    ayhan bey, üretim esnasında bir hayli özen gösterdiğinizden şüphem yok. ambalaj konusunda da özel bir çalışma yapmışsınız. peki ürün fotoğrafları neden bu kadar kötü.

neden her şeye bu kadar özen gösterilirken, özensiz fotoğraflar çekiliyor. şöyle güzel fotoğraflar ile sitede sunulsa kötü mü olur.

içerisinde profesyonel mutfak da bulunan fotoğraf stüdyomuz da fotoğraf çekimlerinize talibim efendim.
  • ustasından keriz silkeleme vol1.
  • en pahalısı bizim ege illerinde 20 -25 lira/litre olarak satıldığı düşünülür ise normalin iki katından da pahalı. ayhan ağbimiz, kendi ismini satıyor aslında. istanbul elitleri çatır çatır basar parayı alır yine.
    edit: pahalı dedik diye neden tepki göstermişiz. kardeşim, biz de üretiyoruz zeytinyağı işini iyi de biliriz. bunu bir tek ayhan sicimoğlu yapmıyor memlekette. extra virgin soğuk sıkımını gidin ege köylerine, ilçelerine sorun bakalım kaça satıyorlar? adam ürününü değil ismini satıyor. sen 25 liralık zeytin yağına 60 lira vermek istiyorsan sen bilirsin para senin. tek farkı, şişede ayhan ağbinin ismi var.
  • insana peki peki anladık şarkısını hatırlatan girişimdir.
    sözleri hatırlayalım:
    https://www.youtube.com/watch?v=ecafczpklmy
  • isim zeytinyağı markası olarak güzel durmuş. ayhan sicimoğlu zeytinyağları...
  • bence bu isim marka olmayı hakediyor.
    kendisine karşı inanılmaz bir güvenim var.
    eğer ismini o şişeye yazdırmışsa eminim harika bir zeytin yağıdır.

uyaroğlu