şükela:  tümü | bugün
 • kendisini tanımam ama isimlerin sonuna "can" ilavesi yapma furyasının mağduru gibi geldi bana.
 • kendisini tanımam ama 6 yaşında özel izinle yarışmalara katılmaya başlamışsa, oldukça özel birisi olmalı.
 • kendisini tanır gibiyim. iyi, matrak ve yetenekli yarış pilotudur. porsche sever.
 • iki gündür barcelona'da bize yüreğimizi ağzımıza getirecek heyecanlar yaşatan yarış pilotu. porsche carrera cup france'ın barcelona ayağında 19 yaşında, diğer pilotlara göre oldukça az olan tecrübesiyle muhteşem bir racecraft, harika bir kontrol sergiledi. kullandığı otomobil abs, tc gibi sürücü desteği olmayan, pilot yeteneğini oldukça gösteren bir otomobil. barcelona ilk yarışta (pistte ilk kez yarıştığını da ekleyeyim) tanımasanız tecrübeli, yaşı olan bir pilot sanacağınız derecede mükemmel bir savunma yaptı ve podyumu aldı. ikinci yarışa sıralama turundaki cezası sebebiyle 30. başladı, damalı bayrak sallandığında 3. sırada, podyumdaydı. grid'in o kadar gerisinden, değişen hava şartlarıyla grid'deki tecrübeli isimler kontrolünü kaybederken, kendisi muhteşem bir performans sergiledi.

  eklemem gerekir ki, iki yarışta da podyuma 3. olarak çıksa da kendi klasmanı benelux’de 1. olarak bitirdi.

  bu heyecanı bizlere yaşattığı için teşekkür ediyoruz.

  ayhancan'ı takip edin, destekleyin:

  web sitesi
  instagram
  youtube
 • ilerde adını çok iyi yerlerde ve çok sık duyacağımız milli pilotumuz.bu çocuğu takip edin destekleyin.
 • yarıştığı seriler hakkında pek bir bilgim olmasa da spa, dünyanın en prestijli pistlerindendir ve burada kazanmak ayrıca önemlidir. tebrikler umarım çok daha iyi yerlere gelebilir.
 • 2018 sezonunu hem porsche gt3 cup benelux şampiyonu hem de carrera cup fransa şampiyonu olarak tamamlayan yarış pilotu. benim merak ettiğim ise bu mesleği nasıl seçebiliyor insanlar, yani yarış pilotu nasıl olailiyorlar böyle küçük yaşlarda. kim böyle milyon liralık araçları neden çocuklara emanet edebiliyor, kafamda deli sorular.
 • gururumuzdur. avrupa’da türk bayragi dalgalandiran, istiklal marsi caldirandir.
 • (bkz: salih yoluc) ile birlikte fia nations cup'da sıralama yarışlarının ilkinde 2. ikincisinde 1. oldular.
  bu akşam saat 19:30'da ki ana yarışı dört gözle bekliyoruz. en dandik futbolcunun başlığında bile sayfalarca entry var. tanımak destek olmak boynumuzun borcu.

  not: eurosport 2 de ve gtworld youtube sayfasından canlı olarak yayınlanıyor.

  edit: söke söke birinciliği aldı. öz kardeşim kazanmış gibi sevindim. yolun açık olsun.
 • ilk defa bu haftasonu direksiyonuna geçtiğ araçla, direksiyona geçtikten 4 dk sonra rusya takımını müthiş bir atakla uzaya göndermiş genç yetenektir. geçtikten sonraki savunması da oldukça başarılıydı.

  edit: direksiyona geçtiğinde 1'inci ingiltere ile 10 sn fark vardı ve 3'üncüydük. şu anda 2'inciyiz ve fark 1.5 sn. olacak iş değil !

  edit-2: ingiltereyi geçti. 1'inciyiz.

  edit-3: yarışı kazandırdı. tam bir wonderkid.