şükela:  tümü | bugün
  • burada ateistlere sürekli ayar vermeye çalışan minik ümmetcikler birkaç gündür; "şimdiki maymunlar niye ümmet olmuyor" diye kendilerince alay etmeye çalışıyorlar. ben de kendilerine soruyorum ay'ı ikiye bölen peygo geri mi toplamış, şimdi neden birleşik?

edit: özelden küfrederek ikna etmeye çalışanlar var. ne diyebilirim ki

edit2: dine hakaret ettiğimi söyleyenler var. burda herhangi bir hakaret söz konusu değildir. isteyene herşeyi kanıtlarım. hakaret görmek isteyen alttaki müslüman entrylerine baksın.

edit3: peygo tabirine takılanlar var. benim peygamberim değil mi ulan, istediğimi söylerim. sonuçta onu da beni de allah yarattı. sevdiğimden öyle söylüyorum belki allah allaah...

edit4: kaynak isteyen yazarlar görüyorum. ben konuyu tümüyle saçma buluyorum ve inanmıyorum, o halde nasıl kaynak verebilirim gülünç duruma düşmeyin. bölünmesine de birleşmesine de inanmıyorum
  • hatalı soru. dün çekilmiş bir fotoğrafta hala yarım görünüyor.
    https://www.flickr.com/…6221/in/pool-tonights_moon/
  • salakmisiniz arkadasim .koskoca peygamber ortalığı dağınık mı bırakacaktı? ayrıca bölen tabi ki birleştirilebilir.
  • dini eleştiri yaparken kullandığı ifadelere dikkat etmeyen bir adet protez beyinli yazar girdisi.insanları tahrik ettikten sonra neden bana saldırıyorlar diye ağlayıp sızlama sonra. bir fikri,ideoloji, kişiyi eleştirirken dozunu iyi ayarla, unutma bunlar için insanlar çok kötü şeyler yapmayı göze alabiliyorlar.

edit: budist rahiplere olan saygınızı kendi coğrafyanızdaki insanlara da göstermeyi bilin.

edit 2: beyinsizliğini siktiğim çaylakları yüzünden sözlüğü bırakacağım amk. deist biriyim inanmıyorum, siktigimin beyinsizleri hala mesaj atip allah peygamber küfür ediyorlar. ne diyeyim şimdi...

yorgun düştüm editi : 3534 entri girmiş bir başka statik beyinli yazara ” müslümanı da ateisti de aynı boksunuz.aynı derecede bağnazsınız. kimseye saygı duymuyorsunuz. ağzınızdan salyalar akarak ideolojinizi fikirlerinizi kusmaya başlıyorsunuz” diyecek başka bişey bulamıyorum.
  • ay değil ayı. ayıyı ikiye böldüler
  • ayın arka tarafına doğru bölünmüştür belki. z-y ekseninde yani.
  • dinin kaynağında nerede geçiyormuş o hikaye onu da bir anlat hele dediğim ergen saçması başlık. ilk olarak, evrimden yola çıkıp da dine saldiramazsin çünkü dinin evrimi tamamen reddettiğini söyleyemeyiz, hatta bilinçli bir tekamül süreci neticesinde insan ırkının meydana gelebileceğini savunan tefsir alimleri de vardır. kaldı ki, dinin bilimsel hakikatleri teker teker açıklama gibi bir misyonu da yoktur. dinin amacı bellidir, bilimle olan iliskisindeyse bir teşvik vardır, araştır bul der. ikinci olarak da, peygamberin ayı ikiye böldüğüne dair herhangi bir ifade dinin temel kaynaklarında geçmez. birtakım zayıf rivayetlerde mitolojik heveslerle söylenmiş bir efsaneden ibaret şeyi alıp da dinin temel meselesiymiş gibi lanse etmek ancak dinden bihaber, araştırmamış olan yeni yetme ateistlerin işidir. kendince hakaret etmeye çalışmış bir de peygamberimize. o şerefli insanın tırnağı olamayacak zavallı insanlarımız...
  • gavs hazretlerinin 15 temmuz'da adiyaman'dan uçarak gelip, ankara'da uçakları engellediğini bilmeyen yazar beyanıdır. donuste q7 si ile dönmüştür o ayrı tabi.
  • bazı müslümanların, müslümanların inançlarının bir kısmına "birtakım zayıf rivayetlerde mitolojik heveslerle söylenmiş bir efsaneden ibaret" deyip sadece kendi inandıkları kısmın "gerçek" olduğunu düşündüğünü gözler önüne seren başlık.

kardeş, ayın ikiye bölünmesinin mitolojik olduğunu anladın da güneşi çamurda batıran kitaplara mı riayet ettin? komik mi, üzücü mü bilemedim.
  • (bkz: ilgi orospusu olmak)

dunya'nin dort yaninda kabul gormus bir dinin liderine hakaret etmek (-50 iq puan)

entry'yi yazan kisiyi misir'da ciplak sokaga salacaksin, billboard'larda da yaptigi hakareti arapca'ya cevireceksin ve kullandigi takma adi da buyuk puntolarla yazacaksin billboard'a.

bak bakalim bir daha agzini acabiliyor mu :)