şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gelinlik, nafaka, altın günleri ve erkek kafalama seminerlerinde örnek olarak gösterilmesi gereken harikulade bir harekettir. kızlar boşanacaksanız öyle ayı piyasasında falan asla boşanmayın. boğa piyasasını bekleyin. şöyle nafakalar biraz daha artsın, tazminatlar yükselsin, nişan atarken bile nafaka alabilmelerinizi önünü açılsın ki, bari boşanmanız bir şeye yarasın.

  bakmayın siz öyle nafaka kalkacakmış diyenlere. 3 senedir ara ara nafaka ödeyen ya da evlilikten korkan erkeklerin gazını alabilmek için yalandan bu konuda yasal düzenlemeler yapılıyor diye medyaya haberler servis edilir. ama siz sakın korkmayın, nafaka falan asla kalkmaz.

  trendleri iyi takip edin. şu an malum evlilik sezonu değil. gelinliklerin fiyatları düşmüş, düğün salonları sinek avlıyor, balayı otelleri deseniz bedavadan biraz pahalılar yani sektörel anlamda bir durgunluk dönemindeyiz. işte biz buna ayı piyasası diyoruz. şu sıralar erkek kafalamak için tam zamanı. erkeklere sessizce yaklaşıp evlenmek istediğinizi söyleyin. inanın bu hareketiniz biz erkeklerin afallamasına sebep olacak, düğün sezonunu olmamasına rağmen bizimle evlenmek istemenizden dolayı sizleri gözümüzde ilahlaştırarak diğer gösteriş meraklısı kızlardan çok daha farklı yerlere koyacağız. çünkü şu an zaten her şey ucuz ve siz bizimle buna rağmen evlenmek istiyorsunuz, bu harika bir şey. bu durumdan hangi erkek etkilenmez ki?

  şahsen benim gibi evlilik düşmanı bir adam bile utanmasa bu stratejiniz karşısında çaresiz kalır ve sizlere kafalanır. boşanmak için de boğa piyasası, yani yaza doğru mükemmel bir zaman dilimidir. güneş o tüm sıcaklığıyla her gün bize yüzünü gösterir. kuşlar cıvıldamaya, depresyondan çıkan bedenlerimizi yeniden keşfetmeye başlarız. her şey pozitiftir. mutluluk sarar her yanımızı. en üst noktamızı yaşarız. bollinger band tepede, rsi şişmiş, her şey size boşanmanızı, yani bizi elden çıkarmanızı söyler.

  işte o zamanlar bizi boşama zamanınız gelmiştir. boşayın bizi kızlar, acımayın bizlere. 100 bin liradan başlasın tazminat talepleriniz. nafaka olarak 5-6 bin lira isteyip sonra 3 bin liralara düşün. siz iyi bir tradersınız kızlar. hakkınızdır satın bizi gitsin. bende sizin kanuni haklarınız olacak var ya, o erkeklerin kıçlarında bir tane bile don bırakırsam adam değilim.

  unutmadan, değerlendirmelerimin bir yatırım tavsiyesi olmadığını söyleyeyim de, başımız boşanma piyasası kuruluyla belaya girmesin.
 • (bkz: gold)

  nafakalarını usd cinsinden alan kadınları ilgilendirmeyen hede.