şükela:  tümü | bugün
  • adamı iyi toparlamışlar.
  • kendisine üzülmediğim insanoğlu. burada tek üzüldüğüm sonunda illa ki öldürülmüş olan ayıdır. hayvan her türlü avantjlı ama işte amk pezevenklerinde silah var. hayvan canı için savaşıyor bu orospu evlatları keyif için ve bire karşı kaç kişiler. bir sonraki ayı işini tam olarak bitirir umarım.

edit: görünütlere baktım ve ne içim kalktı ne de üzüldüm. bu derece nefret ediyormuşum kendi türümden, onu anlamış olduk.

büdüt: sonda tuttuğu kafatasına bakılırsa o kadar da büyük bir ayı da değilmiş. bravo ne büyük başarı! daha büyüğü olaydı görürdün ebeninki avcı efendi.
  • ayı saldırısından, yüzünün parçalanmasından çok o hale gelmiş bir yüzü bu kadar güzel tedavi eden cerrahları tebrik edesim geldi. resmen yüz nakli yapmışlar adama.
  • estetik cerrahinin ne kadar geliştiğini gösteren avcıdır. o yüzü toparlamak kolay olmamıştır.
  • bu adamın yaşaması mümkün mü ?

ayrıca o haldeyken konusabilmesi ?

lütfen bilgili birileri aydınlatsın.

edit: valla hepsi mümkün imiş.

edit2: bazı yazarların bana yaptığı açıklamalar... çok fazla özel mesaj geldiği için editliyorum.

- kan kaybı çok fazla olmuyor büyük damar kesilmedikten sonra yüzde.

- evet mümkün. çoğu kişi çenesinin altına silahı koyup intihar ederken kafasını kaldırdığı için sadece suratını parçalıyor ve orada hayati organ olmadığı için hiçbir şey olmuyor. acısına bir şey diyemeyiz ama akciğeri, trakeasi ve boyun bölgesi korunmuş boşluklardan hava girişi olsa yeter.

bu açıklamalar geldi.
  • içeri giren aydemir akbaş gibi “hay ananın avradın” deyip geri attım kendimi.

(bkz: senin yüzüne ne olmuş)

link
  • doom eternal bunun yanında stardew valley gibi kalıyor.

gore sitesi müptelaları hariç kimse bakmasın.
  • sırf ego şişirmek amacıyla yapılan şey. sonucunda bir de utanmadan poz veriyor. o hayvan kadar ruhu olsa, o adam orada olmazdı, "avcı" ya sorulsa cok cesur, hiçbir şeyden korkmayan "insan". sıkıyorsa silahsız yap? pislik herif. umarım covid virusu bulasır ona ve onun gibiler yeryüzünden yokolur. (bkz: avcılık spor değildir)
  • anasının amını görmüş olan avcidir.

amk çocuğu, doğasında kendi kendine dolanan hayvanı neden öldürmek istiyorsun?

sıçayım yüzüne amk sığırının..