şükela:  tümü | bugün soru sor
 • enpara.com'un başlattığı, bazı kriterleri geçince ulaşıp bazı kampanyalara erişme hakkı kazandırdığı yeni sistemi.

  özetle: encard'la alışveriş yapmak, para transferi yapmak, bankadan para çekmek tarzı en az 5 işlem yapınca ayın enparalısı oluyorsunuz. o ay için yapılan ayın enparalısına özel kampanyalardan da faydalanma şansı yakalıyorsunuz.

  detaylı bilgi:

  böyle bir sistemin yapılması iyi olmuş. hatta ilk kampanyayı sunmuşlar bile:
  yurt içi uçuşlarda %20 indirim ayın enparalısı
 • benim gibi temel bankacılık işlemlerini enpara'dan sürdüren bir de üstüne kampanyalardan yararlananlar için güzel bir fırsat. telefon kontörü hariç her birini zaten yapıyorum, bir de ekstra kampanya demişler; oradaki tutarlar çıtır çerez kimimiz için.
 • bir ölçüm koymalarının zamanı gelmişti, öle kampanya avcısı yiyicileri temizler. böylece de o yiyicilerin yediği kampanyaları biz kullananlara yaparlar fazlasıyla.

  ben şuku verdim
 • güzel bir uygulama girişiminde bulunmuş bankacılık hizmeti.

  malesef bulunduğum ilde finansbank olmaması sebebiyle şartlarından birini doğrudan sağlayamayacağım.

  merak edenler için şartlar aşağıdadır:

  hesaplarınıza toplamda en az 100 tl'lik para girişi olması

  toplamda en az 100 tl'lik para transferi yapılması

  toplamda en az 100 tl'lik kredi kartı borcu ödenmesi

  en az 1 adet fatura ödenmesi

  cep telefonuna en az 1 defa tl yüklenmesi

  atm'den en az 1 defa para çekilmesi

  encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması
 • kredi kartı kullanmayan, faturalı telefon hattı kullanan ve atm'den para çekmeyen (para çekmek için finansbank atm'si arayacağıma başka bir bankaya transfer yapıp ilk bulduğum atm'yi kullanıyorum), ama bahsettikleri alt limitlerin çok üzerinde tutarlarda işlem yapan benim gibi müşterilerin dahil olamayacağı kampanyadır. bir de steam kampanyasını sonlandırırlarsa sanırım enpara.com yerine alternatif bir bankacılık hizmeti aramaya başlayacağım.
 • (bkz: #58885314)
 • 1.hesaplarınıza toplamda en az 100 tl'lik para girişi olması

  2.toplamda en az 100 tl'lik para transferi yapılması

  3.toplamda en az 100 tl'lik kredi kartı borcu ödenmesi

  4.en az 1 adet fatura ödenmesi

  5.cep telefonuna en az 1 defa tl yüklenmesi

  6.atm'den en az 1 defa para çekilmesi

  7.encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

  yukarıdaki maddelere göre hiçbir zaman giremeyeceğim liste.
  neden?

  5. madde bana uymuyor çünkü faturalı hattım var. kaldı mı 6

  3. madde de uymuyor, kredi kartım sadece bonus var. o da garantiden otomatik ödeniyor. o yüzden bunu da geçiyorum. kaldı mı 5

  4. en az 1 adet fatura ödenmesi maddesi de uymuyor. garanti hesap işletim ücreti almasın diye 2 tane otomatik ödeme verdim. diğerleri de başka banka da otomatik ödemede. ayın enparalısı olacağım diye para yatırıp fatura ödemekle de uğraşmak istemiyorum.

  enparayı genelde para giriş çıkışları, transferleri döviz alım satımı, birikimli hesap için kullanıyorum. açıkçası bu maddeler bence tuzak. zira 3,4,5,7 nolu maddeler enpara'ya para kazandıran işler. onlardan birini yada 2'sini yapmazsanız ayın en paralısı olamıyorsunuz.
 • farklı mevduat hesaplarında yüklüce parası olan insanların; öğrenciyiz abi... modunda takılarak en paradan kampanya, çikolata, usb bellek kapmaya çalışması tam türkiye profilini yansıtıyor. bok gibi param da olsa beleş hiçbir şeyi affetmem aga.
 • (bkz: inş cnm ya)
 • ayın enparalısı olmak isteyen ölücü kardeşlerim lütfen yazdıklarımı iyi okuyup dikkatlice uygulayın siz de ayın enparalısı olun.

  enparanın pek haz etmediği fakir bir liseli olduğumuzu düşünelim.

  ilk iş olarak babamızdan* hesabımıza 100 tl eft yapmasını rica ederek hesaplarınıza toplamda en az 100 tl'lik para girişi olmasını sağlıyoruz. aynı gün faturasız hattımıza 20 tl yükleyip cep telefonuna en az 1 defa tl yüklenmesi şartını da tamamlıyoruz keyiften dört köşe olduktan sonra bime gidip 50 kuruşa casey kek alıp encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması şartını da yerine getiriyoruz. 3 şartı yerine getirdik. hesabımızda hala 79.5 tl mevcut. diyelim ki eve 40 lira su faturası geldi onu da uygulama üzerinden ödeyip, en az 1 adet fatura ödenmesi kuralını da yerine getirdikten sonra hesaptaki parayı son kuruşuna kadar çekiyoruz atm'den en az 1 defa para çekilmesi şartını sağladıktan sonra ayın enparalısı olma şerefine erişiyoruz. sadece 40 liralık su faturası + 20 lira tl yüklemesi ve 50 kuruşluk kek alışverişi toplam 60.5 tl ile bankanın en sevdiği müşterilerden biri olabiliyoruz.

  sen çok yaşa enpara :)