şükela:  tümü | bugün
  • himayem altına alarak ordumun kuvvetleri arasına kattığım "er" rütbeli yazar. umarım bu arkadaş da dahil yeni padawanlarımın hepsi başarılı olur.

himaye no: 0043
  • (bkz: #31181157)
  • eğitim neferi yazar kişisidir. çini yazısına merak salmış, tabaklara yazı yazdırmaktadır. uçurtma festivalleri olmazsa olmazıdır, kaçırmaz hiç.
  • ilgili bir eğitimci olduğuna inandığım, kibar yazarımız. bir de muhabbeti güzeldir.
  • karması olmayan yazardır.
  • yazarımıza öğretmenler günü vesilesiyle, kutsiyetini idrak etmekle birlikle yetiştireceği küçücük, minicik umutlar için şimdiden teşekkür ediyoruz ve kendisinin öğretmenler gününü kutluyoruz.

bu entrysinde iddia ettiğine göre akpye oy verenler "halktan" kopuk bir şekilde yaşıyormuş. bi de demiş ki, uyanmamış bir %50 var (akplileri kastederek).

öğretmenmiş bir de. herhalde chp genel merkezinde öğretmen. "halk"ı kendi kafasındakiler sandığına göre.. bonzaileri okul önlerinde satıyorlar diyorlardı inanmıyorduk. öğretmenlere bile yayılmış...
  • sözlüğe ilk geldiğim zaman bir selamı esirgememiş yazardır, aradan geçen 5 senede sözlüğe uzun bir aradan sonra döndüğümde de yine selamıyla beni şaşırtmıştı, vefalıdır. :)
    zaman geçti, kendisi hafızamda en son kar yağarken gönderdiği video ile kaldı. ben biraz da hayırsızlık ederek haberdar olmasam da arada güzel olaylar olduğu gibi bir çok şey yaşanmış, dün verdiği haberlerle yine mutlu etti. inanıyorum ki güzel ve aydınlık günler yakındır. gelecek günler sağlık ve mutluluk getirsin kendisine.