• antep'te yerlisinin artık tavsiye etmeye başladığı baklavacı. sonraki koçak baklava gibi iyi isimler aslında işten ayrılan, yeni girişimlerr katılan imam çağdaş ustalarının eseriymiş. şimdi de iyi ustalar ve yeni girişimler söz konusu olabilir. örneğin koçak baklava biraz fabrikasyona döndü, şerbetleri değişti gibi sözler var.
  • reklam için iyi bir platform
  • midye baklava konusunda oldukça başarılı baklavacı.
  • başarılı bulduğum baklavacı
  • illa gaziantep baklavası yiyeceğim diye istanbul kadar uzak bölgelere sipariş edince baklava yolda performansının önemli kısmını kaybediyor. buna rağmen bence baklavaları 2. sınıf. istanbul'da köşkeroğlu varken gereksiz.
  • gaziantep'te çok tercih edilen baklava markası değildir.
  • uzak durulması gereken baklavacı. 2.sınıf ürünlerini ambalajla pazarlama derdindeler
  • yemedim etmedim ama bir yazısını okudum. yarım ton fıstık kabuğu ile vosvos arabayı süslemişler. en önemli hikayeleri bu! tabi yazıda fıstığı sezonunda aldıklarından ve hijyene çok önem verdiklerinden bahsetmekteler. tek şubeleri gaziantepte ve buradan online şekilde 1 gün sonrasına ankara ve istanbula gönderim yapabiliyorlar. baklavanın raf ömrü olmadığından ürettiklerini aynı gün elden çıkarıyorlarmış.

tadına bakanların yorumu önemli, ilk yorum iyi değil ama ölçü olamaz tabii ki. baklavayı severim, kendime göre bir listem var, koçak, güllüoğlu, köşkeroğlu, imam çağdaş ve seç ilk 5ini tutuyorum.
hesabın var mı? giriş yap