şükela:  tümü | bugün
  • pazar akşamları yayınlanan şiirsel bir dille genellikle yunan edebiyatına dair hikayelerin anlatıldığı bir tarih ve arkeoloji programı.
  • pazar günleri saat 21:00-22:00 arasında radyo odtude yayınlanan, arkeoloji programı. hemen hemen her programda seçkin konuklarla yaptığı sohbetler ile geçmişe bir yolculuk yaptıran kaçırılmaması gereken program.
  • her zaman aynı kapanış sözlerini söylenen, yumuşak sesli sunulan program.
  • pazar akşamları yayınlanan, güzel ve kaliteli sohbetlerin yer aldığı arkeoloji, tarih ve mitoloji programı. hoş müzikler de çalmaktadır.
  • cingili bizetin l arlesienne iv pastorale'sinin ara nagmeleri ile pazar aksamini haftanin sonundaki lanet yerinden alir, sonsuzda bilinmeyen bir yere goturur, orada birakir.
  • "türkiye'nin en uzun soluklu arkeoloji programı" sloganıyla yayınlanır. demek başka arkeoloji programları da varmış.
  • severek dinlediğim program. ama aya ilk ayak basan insanın louis armstrong oldugunu söylemelerinin altında yatan gerçeğin benim yanlış duymam olduğuna inanmak istiyorum.
  • pazar akşamları hala saat 21:00 - 22:00 arasında radyo odtü'de yayınlanan çok ilgi çekici ve güzel arkeolojik, tarihi ve mitolojik konuları işleyen, her programda bir soru soran ve gerçekten sorunun cevabını ilk veren kişiye söz verilen hediyeyi veren programdır. kazandım ben de bi kere ordan biliyorum.ali akın akyol sunuyor. o sure zarfı icerisinde de telefona en şirin sesiyle canay öneren bakıyo."radyo odtü".