şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oldukça azimli çaylak-yazar dostlarımızdan sadece bir tanesi.

desteklerimizi, dualarımızı yolluyoruz kendisine... ameliyatını olacaksın, iyileşip buralara geleceksin ve entrylerini döşemeye devam edeceksin.

öyle pes etmek yok, kendini türk doktorlarına emanet et ve tekrar aramızda ol...

sevgi ve dua ile. *
  • acil şifalar diliyorum kendisine
  • sen yoksan bir kişi eksiğiz..
    asla pes etme...
  • haydi bekliyoruz buralara dönmeni. bu akşam senin için dua edeceğim.
  • allah şifa versin.

kırmızı reishi mantarı kullan. muhakkak!
  • yıllar önce sevdiğin bir abimin de yakalandığı mide kanserinden muzdarip yazar. abimiz umutsuz bir durumda olmasına rağmen hayata tutundu. 18 yıldır yaşamına devam ediyor, torun seviyor. bugün kanser tedavisinde tıp daha iyi. inşallah sen de bu illeti yenip uzun yıllar yaşayacaksın güzel kardeşim.
  • kanseri yenebileceğini sen de bizim gibi biliyorsun. ekşi sözlük yazarları olarak her daim yanındayız. iyileşmeni en içten dileklerimle temenni ediyorum.
  • kanseri yeneceğini bildiğimden şimdiden kendisini tebrik ediyorum. güzel haberlerini bekliyoruz kardeşim.
  • yeneceksin o lanet kanseri. çaylaklıktan çıkıp yazar da olacaksın. ve burayı o güzel entry'lerinle dolduracaksın. biz de okuyacağız.

ben buraya tanım olarak da yazıyorum: mide kanserini yenecek olan yazardır. yenecek, yenecek, yenecek. at fav'a bekle

pes etmek yok.