şükela:  tümü | bugün soru sor
 • chp kadıköy belediye başkanı aday adayıdır.

  projeleri falan kağıt üzerinde gayet güzel. engelliler, kadınlar, doğa, sokak hayvanları gibi türkiye gündeminin yıllar sonra varacağı konuları zikrediyor kendisi. diğer taraftan seçim çalışmalarını interaktif bir proje olan aklımdaki kadıköy üzerinden yürütüyor. bayağı başarılı şu sıralar.

  sitesi: http://aykurtnuhoglu.com.tr/
 • chp’nin gezi olayları ve yarattığı yeni süreci iyi okuduğunu gösteren yerel seçim kampanyasının sahibi kişidir kendisi.mevcut politik sistem içinde, insanlara gerçekten fikrini soran bu tek proje kanımca gayet samimidir. inşallah bu samimiyetini kaybetmez.

  kendilerini “21. yüzyıl sosyal demokrasisini yerelde yeniden inşa etme projesidir” şeklinde tanımlamışlar.her ne kadar şu an sadece kadıköy sınırları için geçerli olsa da, tüm ülkeye yayılmasını dilediğim kampanyadır.
  chp içinde gerçekten sosyal demokrasiyi benimsemiş birilerinin var olduğunu göstermiştir bize.
 • kadıköy'ü selami öztürk'ten kurtaracağını umduğum.

  selami bey artık görevini tamamladı,
  yapacaklarını yaptı,
  artık yeni insanların önünü açmak gerek.

  bir süre sonra gelen edit: kendisinin gürsel tekin'le arası iyiymiş, bu durum benim için eksi.
  ayrıca bir inşaat firması ile bağının bulunması da eksi.
 • bildiğim kadarıyla galatasaraylıdır ve trabzon doğumludur. sinan erdem spor kompleksi ve aqua florya alışveriş merkezinin inşaatını üstlenen nuhoğlu inşaatın amca oğlu zafer nuhoğlu'yla ortağıdır. avantajı kadıköy'ü biraz daha iyi tanıması ve chp ilçe örgütünün desteğini alması olan kadıköy belediye başkan aday adayı.

  not şu an fenerliyim, diye tvayt attı, yanlış biliyormuşum demek ki, öğrenmiş oldum.

  şimdi de fenerbahçeyi seviyoruz diye tvayt atmış, tribünle çok alakası yok gibi.
 • bugün yapılan myk sonrası kadıköy adayı olmuştur. hayırlı olsun.
 • her mahalleye bir havuz projesiyle oyumu kapmış adaydır. yalnız seçimden sonra da takipçisi olacağım, ona göre!
 • son bir kaç aydır basında adı geçen isimler arasında en düzgün kişidir bana göre. selami öztürk'ten sonra "ben istemiyorum" diyen adamlara, başka belediyelerde görev almış adamlara teklif sunulması zaten saçma sapan bir durumdu. herkesin ortak kanaati olarak selami başkana da yeter dendikten sonra son derece mantıklı bir seçim yapılmış.
 • kadıköy adaylığında, kadıköy ile alakasız isimlerin uzun süre telaffuz edilmesi ve hatta açıklanması sonrasında, bugün kadıköy'e aday gösterilip "oh en azından kadıköy ile alakalı bir adamı aday gösterdiler" dedirten aday.

  seçimi kazanacağı kuvvetle muhtemel, umarım önümüzdeki senelerde bizi yanıltmamış olur ve kadıköy'ü belediye anlamında canlandırır. zira selami'nin selamını yeterince aldık(bkz: kadıköy'ün selami var), artık başka maceraların sırası geldi.
 • chp kadıköy adayı, muhtemelen kazanır.

  selami öztürk'ün yerine aday gösterilmesiyle ilgili yazılan "selami daha iyiydi, umarım dsp'den aday olur" içerikli entry zaten ne chp'ye ne dsp'ye oy vermeyeceği belli bir hükümetsever arkadaşımız tarafından yazılmış. belirtmek istedim.
 • kadıköy'de bir değişim şarttı umarım gelen gideni aratmaz ve kadıköy'ün rant uğruna peşkeş çekilmesine göz yummaz.

  kadıköy'ün 4 bir yanında gökdelenler yükseliyor bunlara mevcut kadıköy belediyesi izin vermedi, bunlar akp'nin bakanlıklarının ve büyükşehir belediyesinin marifeti ama bu ucubeleri kadıköy belediyesi de engelleyemedi.