• (bkz: bkm)
  • cem gelinoğlu'nun giray altınok ile birlikte senaryosunu yazdığı, aynı zamanda başrol oynadığı yeni filmi. kadrosunda güven hokna, özlem çakar, ali erkazan gibi tiyatro kökenli usta oyuncular yer alıyor.

24 mayıs'ta sinemalarda imiş.

fragman
  • cem gelinoğlu,ali kundilli 1'den sonra bırakmalıydı ama inatla çıtayı aşağı düşürüyor.
  • cem gelinoğlu çok yetenekli bir adam. bunu da zaman içerisindeki gelişimiyle gösterdi diye düşünüyorum. bu filmin fragmanı beni çok sardı açıkçası. kadronun güçlü olması da etkendir tabi ama epey eğlenceli bir filme benziyor.

sinemada izlerim.

sinemada izleme sonrası edit: spoiler içerebilir

film çok sıcak, samimi, eğlenceli ve öyle çok olmasa da komik bir film. genel olarak filmden memnunum.

melis babadağ o kadar ama okadar güzel bir kadın ki, neredeyse filmin önüne geçecekmiş. su gibi, bambaşka bi güzellik. onun sahneleri hiç bitmesin istedim.

bunlar dışında filmin müzikleri yetersizdi bence. filmde daha sahneye uygun ve daha fazla müzik istedim. bazı sahneler salt diyalog ile çok sessiz geldi bana. bir de aykut ile gülşah ın süreç içerisinde birbirlerinden hoşlanmaları daha iyi işlenip öne çıkarılmalıydı, bu şekilde çok birdenbire olmuş film süresine yetişsin diye.

ama cem dostum sen film çekmeye devam et, beyaz perdeye gerçekten çok yakışıyorsun.
  • cem gelinoğlu gördüğümüz kadarıyla saç ektirmiş, burun estetiği olmuş ve zayıflamış.

film pek parlak görünmüyor. atanamamış aile arasında gibi. ama cem gelinoğlu yetenekli adam önceki filmlerinde de yeteneğiyle öne çıkmıştı.
  • ilk kez youtube’da bir türk filmi reklamını geçmedim. konusu orjinal duruyor. izlenir açıkçası.
  • fragmanı düştü önüme, vizyonda olsaydı akşam giderdim. konusu çok güzel duruyor, ben bu adamın mimiklerini, mizah stilini de seviyorum. izlenir.
  • fragman inanılmaz güzel o tempo film içinde de varsa tamamdır. ilk filmlerini özellikle izlemedim ama önüme gelince izlemiştim. bu filmi izlerim ama özellikle absürd komedi böyle olmalı.

bilinen ama komik
  • bugün izlediğim ve inanılmaz beğendiğim film.

cem gelinoğlu muhteşem adam.. senaryo da kendisine aitmiş, oyunculuğuna zaten diyecek yok.

esas kız melis babadağ bu tarz filmlerde görülmeyen bir performansta oyunculuk sergilemiş. takdire şayan...

ali erkazan, güven hokna, ferdi sancar, müfit kayacan bildiğimiz gibi... varlıkları yeter...

sakil duran oyuncu görmedim, ismini sayamadıklarım alınmasın herkes fevkaladenin fevkinde...

tekrar tekrar izlenecek bir film... gülmekten kırdı geçirdi bütün salonu.. 24 mayıs’ta vizyona giriyor. muhakkak gidin görün...

--- spoiler ---

havalimanı sahnesini gönül gözünüzden izleyin..

--- spoiler ---
  • günümüzün en başarılı en yetenekli oyuncusunun filmi, çok güzel olduğundan zerre kadar şüphe duymuyorum.
hesabın var mı? giriş yap