şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray'in antalya'daki kampina katilan vfb stuttgart'in genc kalecisi.
 • galatasaray'ın şu andaki 3.kalecisi.. kerem'in gençlerbirliğine gitmesinden sonra mondragon ve mehmet bölükbaşından sonra, hem paf takımının kalecisi hem de a takımının 3.kalecisi niteliğini kazanmıştır kendisi.. ayrıca bu seneki ilk hazırlık maçında * 2.yarıda kaleyi korumuş fakat top gelmediği için kendini gösterememiştir.. yakın zamanda mehmet'i geçip 2.kaleci olma potansiyeli olduğunu düşündüğüm genç isim..
 • sezon oncesi kampindaki hazirlik maclarinda galatasaray' in kalesini koruyan ve buyuk ihtimalle mehmet bolukba$' tan ikinci kaleciligi alacak olan genc kaleci. gelecek icin umit veriyor. uzerinde durulursa yeni bir ru$tu olabilir. mehmet' ten ve bir turlu geli$me gosteremeyen kerem' den daha iyi bir kaleci oldugu goruntusu veriyor.
 • eylul sonunda deplasmanda 2-0 kazanilan adanaspor macindan beri galatasaray kadrosunun 2. kalecisi olarak ilk 18 e giren 1982 dogumlu futbolcu.
 • geçenlerde gazetede takım elbiseyle uçarak yaptığı bir kurtarışının fotoğrafı verilen, cmye bakılırsa * gelecekte iyi iş yapacak olan kaleci
 • almanya kampinda bir antreman boyunca 300 kere ucan ve konan ve ayaga kalkan...turk liglerinin fransizca, almanca ve latince bilen tek kalecisi..
 • ilk ciddi sınavını bugun 8 mart 2006 fenerbahce galatasaray macinda verecek kaleci. çok azda olsa fikir sahibi olabileceğiz geleceği hakkında. alnının akıyla çıkmasını temenni ediyoruz.
 • 8 mart 2006 fenerbahce galatasaray macinin skorunu belirleyen oyuncu olmuştur. sene başında yeter artık oynatmaycaksanız ben gidiyorum diye rest çekilince, pısırık g.s. yönetimi kendisine kupa maçlarında oynatılacağı sözünü vermiş, sonra bu söz g.s. camiasının da aykut'un da kıçında patlamıştır.

  haddini bilerek çalışıp beklemezse kaleyi mondragon'dan sonra da taş gibi bir fevzi'ye kaptıracağı aşikardır.

  edit: yetenekleriyle çoktan kabul görüp a2 milli takımına alınan bu kalecinin yeteneklerini tartışmak bizim haddimize değil. biz sadece biraz daha efendi olmasından yanayız. biz kimiz?
 • 8 mart 2006 fenerbahçe galatasaray maçında en az volkan demirel kadar başarılı ve kalesinde güven veren bir oyuncu olmuştur. bu maçta 2 gol yese de kaleyi iyi doldurduğunu ve oynamaya devam ederse gelecekte iyi bir kaleci olmayacağını iddia etmek için art niyetli olmak gerekir.

  haa bizim alex füzeyi yazınca kollarını "ne yapayım ben" gibilerinden açıp golün tekrarında tv başında zevkten yarılmamıza sebebiyet vermiş olabilir. o kadar olacak tabii, senelerdir kalecilerden yana yüzü gülmeyen (rüştü-oğuz-recep-volkan), clean sheet biten maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen bir takımın taraftarı için bu kadarcık keyif varsın olsun.

  bir de, milli takımın kadrosuna, volkan demirel'in yanına bir kaleci daha alınacaksa bu aykut erçetin olmalıdır. artık işi bitmiş, futbolu bırakan arkadaşlarına yancı yazılması gereken rüştü reçber değil.
 • 8 mart 2006 fenerbahce galatasaray macinda ne kadar hatalı gol yerse yesin önü açık kalecidir.