şükela:  tümü | bugün
  • bugünkü hürriyet gazetesinin pazar ekinde röpörtajı yayınlanmış, gelecekte adını çok daha sık duyacağımıza inandığım, chp de görmek istediğim yüzlerden, ben kendi mesleğimi icra ederken ona da benim yerime devletin hesaplarını tutması için vekalet verebileceğim, gerçek bir milletvekili adayı.
  • su anda habertürk'te canli yayinda fatih altayli ve murat bardakçi'nin konugu olan, bilgisine dayanan kendinden emin tavriyla güven yaratan eski hazine müstesarligi baskontrolörü
  • oyle zannediyorum ki fatih altayli secime iki gun kala kendisini hem de akp'li bakandan sonra cikartarak hem de mumkun oldugunca dobra dobra konusmasina izin vererek secim sonrasi icin simdiden bize el sallamaya basliyor cunku aykut erdogdu, murat bardakci troll'unun tum cabalarina karsin iyi egitimli, kafasi calisan, burokrasiden yeni ayrilan bir uzman olarak hem nalina hem mihina vurdukca vuruyor. helal olsun, umarim secilip meclise girer.
  • fatih altaylı'nın programında ilk defa gördüğüm mv adayı. hem genç hem sempatik olmasına rağmen, hazine müsteşarlığı ve hazine başkontrolü olarak yolsuzluğu ne kadar yakından gördüğü açıktır.

http://www.yildiz.tv/…urk&seektime=09-06-2011 23:00
  • an itibariyle ile melih gökçek'le kapışan chp'li milletvekili.
    her iki taraf için de söylüyorum, beyhude çabalar bunlar :)
  • tmmob'un etkisizleştirilmesi ve gezi intikamı amacıyla çıkarılan imar kanunu hakkında şunları söylemiştir:

"tmmob'u "kapattılar". varlıklarını el koyup, etkisizleştirdiler. kanarya severler derneği haline getirdiler. korkarım sırada avukatlar ve doktorlar var. mecliste bdp'den kimse yoktu mhp ile birlikte direndik ama oy sonunda oy çokluğuyla geçirdiler"
  • büyük ihtimalle alevi olan chpli milletvekili. yoksa böyle bir tweet atmazdı:
    "yavuz sultan selim köprüsü benim gözümde katil köprüdür... adı da namına yakışıyor... adını aldığı alevileri kendisi doğayı katletti..."
  • sosyal medyada chp'deki görevinden istifaya zorlandığına dair haberler dönmekte. ilginç tabi. yolsuzluklar hakkında yaptığı çalışmalar kimlere ve nerelere dokunuyorsa artık..
  • kendisinin istifasının nedenini son günlerde dönen ibb adaylığı tartışmalarında ve kk'nın yenilenen danışman kadrosunda aramanın yerinde olacağına inanınız. patrişya teyzem bu yolla kendisine mikroşaft'tan 4543,23 euro'luk bir çek aldı.