şükela:  tümü | bugün
 • bugün anlattığı hollanda fildişi sahili maçı'nda rob van persie için "iki ay sonra doğum günü" diyebilen spikerdir.

  ayrıca ilk yarıda da muhteşem oynayan fildişi'nin ikinci yarıdaki oyunu için "ikinci yarıda bambaşka bir fildişi var sahada" diyerek skor spikeri olduğunu göstermiştir.
 • dünya kupası'nın en iyi sesi... çok iyi bir hafızası olduğunu bir kere daha kanıtladı. futbolcular ve teknik adamlarla ilgili verdiği ilginç bilgilerle kupayı daha da eğlenceli hale getirdi. geleceğin spikeri olduğunu gösterdi. bundan sonra türkiye'nin de dahil olduğu uluslararası futbol organizasyonlarında da duymak istediğimiz seslerden biri.
 • "89. dakika, karşılaşmada henüz gol yok", "hakem direkt olarak sarı kart gösterdi" ve bu minvalde, ayrıca bir yere yazmayı ihmal ettiğim için daha nice inciler dizen spiker. sabri ugan'ın bir üst versiyonu. yani en azından çok kötü değil, kötü. tabi öncesinde akın göksu'nun anlattığı bir maç izlersiniz, baş tacı edersiniz kendisini, hakkınız var..
 • ince ruhlu insan, mümtaz kisilik, hayatı naz çektirmeyle geçen ve çevresindekilere ızdırap olmayı kendine görev bilmiş, bi kedi kadar mızmız, yeri geldiğinde bi fil kadar güclü, bi tilki kadar sinsi.. ama bi o kadar candır, canandır, mangalların aranan ismidir, alkol ortamlarinin değişmeyen simasıdır..

  büdüt: o simdi asker
 • 2 ağustos 2009 fenerbahçe beşiktaş maçı'nda beşiktaş'ın korner atışından gelen topunu bilica'nın uzaklaştırması neticesinde "çıkardılar" yorumunu yapmış, spikerimsi..
 • anlattığı maçı rezil eden spikerdir. kulak tırmalayan sesi ve 3 kuruşluk futbol bilgisi insanı deli eder. gerçek hayatta da sizle olan işi bittiğinde yok olup gider, arkanızdan konuşur. her konuda zamanın ötesindedir, insanı deli etmekte üstüne yoktur.
 • işini severek yapan ekran yüzüdür. prompter gitse bile bütün bülteni kimselere hissettirmeden rahat rahat okuyup bitirebilir. yine bülten rejilerinde anlık bağlantılarda da, maç yayınlarındaki sunumlarında da refleksleri oldukça gelişkin davranır. ekibine zorluk çıkartmaz, aksine sıkıntılarını göğüsleyebilir. karakterli olduğu gibi en hengameli dakikalarda bile mizahını esirgemez, stresten sinirleri kabarmış arkadaşlarının yüzüne tebessüm yerleştirmesini bilir.

  çalıştığı yayıncı kuruluşlar a haber ve a spor hukuk işlese, savaş suçlusu sayılacak operasyonlara imza atsa da, aykut ince ve arkadaşlarını bu ifrazatın içinde değerlendirmemeliyiz.
 • 23 aralık 2015 fenerbahçe antalyaspor maçının katili olan spiker.
  bir dönem bursa'nın olay tv'sinde de çalışmıştır.
 • jose ernesto sosa'yi portekiz vatandaşı zanneden spiker. aziz yıldırım'ın da dediği gibi "ne dangalak adamlavsiniz"