şükela:  tümü | bugün
11673 entry daha
  • https://twitter.com/…orts/status/919974187539861504

şimdiden polemiğe başlamış haspam. bakın bu bir oyundur; kazanabilirsiniz, kaybedebilirsiniz. bu sahada oynanan bir oyundur. siz bir hafta önceden böyle başlıyorsanız oyunu sahadan dışarıya çıkarmaya size yazıklar olsun. yarın mahmut konuşur büyük ihtimalle; ertesi gün aziz.

kötüsünüz kardeşim; çok kötü. dün maç başlığı altında ezeli rakip romantizmi yapan renktaşlarımı da uyarmakta fayda var. fenerbahçe hep fenerbahçedir. dünyanın en itici takımıdır. boşuna romantizme gerek yok; çünkü katran kaynatmakla şeker olmuyor.
  • söylediği lafları götten anlamaya gerek yok. adam bir tespit yapmış. yanlış söylediği bir nokta varsın düzeltin doğrusunu bilelim. fikstür ortada, fenerin yaptığı maçlar ortada, galatasaray'ın yapacağı maçlar ortada.

adam galatasaray'ın puan kaybetme ihtimali olan maçları olacak. o maçlardan sonra duruma bakacağız. eğer bizim takıldığımız noktalarda onlar da takılırsa aradaki fark dengelenecek diyor. nesi yanlış söylediklerinin yazın okuyalım bizde.
  • bu sezon oynadığımız tüm rakiplere oyun olarak üstünlük kurduk demiş plzen fatihi.

(bkz: zaaaa)
  • kötü teknik adamdır. rezalet futbol oynattığı için gönderilmişti zamanında. şimdi yine başımıza bela ettiler.
  • rezalet futbol oynattığı için gönderilen bir adam var, ersun yanal. şampiyonluktan geçtim gelenden geçenden fark yiyor hücumcu hocanız. son 15 maçta 2 galibiyeti var onlar da son dakikada. aykut hoca hiçbir zaman enkaz bırakmadı,bu sene de enkazı kaldırmaya geldi.gidin zehrinizi başka başlıklarda kusun.
  • elalemin mandalıyla çamaşır asmaya çalışmaktan gocunmayan utanmayan er kişi..

hem galatasaray henüz kuvvetli takımlarla oynamadı ki..

acımadı ki..

acımadı ki...

aykut kardeş sen sezon sonunda alacağın puanın peşine düş, başkasının kaybedeceği puanın değil. çok çiğsin zaten iyice iğrençleşme.
  • şu adamın 17'de 16 yapacağına inanıyorsunuz ya...
    ben daha başka birşey demiyorum.

tanım: sistem adamı len mq.
  • en hafif tabirle, kötü bir teknik direktördür.

hala bu adamı savunabilen, buna güvenebilen adamlar var. pes.
  • kendini futbol profesörü zanneden yurdum teknik adamlarından biridir. kaybettiği her maçtan sonra ağlamaya başlaması, teknik adam olarak başında olduğu camiayı temsil kapasitesinden uzak olduğunu göstermektedir.
  • yukardaki sıçmıkları görünce daha fazla saygı duyduğum td. boka batmış ülke futbolunda saygı duyulası 2-3 kişiden biridir.
    bi tanesi gelmiş aykut kardeş diyor sen çok çiğsin diyor. bak bak otorite olmuş paşam nasıl da beylik laflar ediyor. iki lafınızdan biri sahanızda kupa kaldırdık olan * gs'li kardeş bak bu yeni stadınızın siftahı. içi boş entry'ne yeter bu maç.

bir diğeri de "17'de 16 yapacağına inanıyorsunuz ya... " demiş. bak sığır siki götünden istatistik kasacağına mağarandan çık bi araştır değil mi? anca ezbersiniz, anca yapılan algının rüzgarının estiği yere doğru karaktersizce koşarsınız. çünkü rakip taraftarlarımızın çirkeflerinden olmak bunu gerektirir.

"şikeciler, beter olun, tarlaları sürerken iyiydi ehi ehi" demeden önce şu tapeleri iyice inceleyin. adnan polat'ın aziz yıldırım'a "başkan ben futbolcularla konuşurum çok asılmazlar maça" demesinin ardından aziz'in "gerek yok adnan zaten yeniyoruz" dediği kısımları da okusaydınız be angus taşakları. gidin futbolun yönetici yada futbolcu tayfasından biriyle konuşmaya çalışın. türk futbolundaki bokun renginin sarı lacivert yada siyah beyaz değil onlarca takımın rengine bulanmış bir pislik olduğunu anlarsınız. burdan takımımı aklamaya çalışıp diğer takımları kötülemek değil amacım.
    fatih terim, şenol güneş, mustafa denizli, ersun yanal vs'den daha fazla sadece işiyle ilgili saygı duyulası bir hocadır aykut kocaman. bunu o algıdan dezonformasyona uğramış az kullandığınız beyninize ve hatta varsa vicdanınızın bir köşesine yazın.
2 entry daha